Новини з 1996 року

Кременчуцьким студентам пропонують $5000 на втілення інновацій

Ксенія Омельченко 16 вересня 2017 12:44 733 0

Учора, 15 вересня, у Кременчуцькому Національному університеті відбулася презентація програми розвитку молодіжних інновацій U-Inn. Презентацію проводили представники "Європейського клубу" в Кременчуці.

Вони розповіли, що U-Inn  - це конкурс молодіжних інновацій “U-Inn”, який реалізується Програмою розвитку ООН в Україні в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки МЗС Данії в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини”.

До участі в даному проекті запрошується молодь з усієї України віком від 18 до 35 років.

Три команди переможців конкурсу отримають від ПРООН грант у розмірі $5000 та менторську підтримку для реалізації своїх ініціатив.

Метою U-Inn є підтримати молодь з усіх регіонів України в розробці та реалізації інноваційних ініціатив та проектів, які спрямовані на покращення стану з дотриманням прав людини та утвердженням демократії в Україні на місцевому рівні.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати заявку на сайті uinn.org.ua з 17 вересня по 11 листопада 2017 року.
 

.


 

Після презентації студенти мали можливість поспілкуватися зі спікерами та поставити кілька питань.Наприклад, чи можна в межах даного проекту створити в Кременчуці дебатну школу або кіноклуб на базі університету?

Звісно, серед присутніх були й ті, хто взагалі не мав уявлення, яка мета цього конкурсу і що можна змінити в Україні на краще, якщо можна просто поїхати в Польщу.

Зрештою кожен почув те, що хотів, - хтось про можливість стати "авторитетним і класним", а хтось начебто з користю прогуляв пару.

До речі, як уже зазначалося вище, проект не тільки для студентів. І якщо вам трохи за 35, ви теж можете взяти участь. Головне - знайти команду, яка б вписувалась у вікові рамки U-Inn.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2537 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3001 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3441 0