Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчуцька міськрада не протестуватиме проти формули Штайнмайєра і ось чому

Олександр Курилов 08 жовтня 2019 16:32 899 0

Міський голова Віталій Малецький не виноситиме на затвердження депутатів Кременчуцької міської ради звернення до Президента України Володимира Зеленського стосовно відмови від формули Штайнмайєра для проведення виборів в окупованих районах Донецької та Луганської областей.

І це дебати сьогодні на засіданні голів комісій міськради та міського голови, на якому традиційно приймається порядок денний чергової сесії міської ради.

Спірна пропозиція, навколо якої суперечка, – лише одна й називається вона «формула Штайнмайєра», з якою не погоджуються кременчуцькі активісти.

Пропозиція з цього приводу від депутата Анни Павленко – рада може прийняти відповідне звернення.

«Була прийнята резолюція відносно ситуації, яка є сьогодні в Україні. Мова йде про формулу Штайнмайєра, за якою відкривається ухвалення принизливого миру на сході.

Виходячи з цього, учасники віче звертаються до міського голови з проханням прийняти звернення, в якому слід висловитися про заборону визнання результатів місцевих виборів на тій частині території України, яка не перебуває під контролем України.

У зверненні ми застерігаємо від таких дій, які загрожують Україні, й це було б допомогою нашому Президенту", - зазначила ініціатор розгляду питання, депутат міськради Павленко.

До суперечки також долучився громадський активіст та учасник АТО Леонід Харченко.

Від нього нагадування – що така ж ситуація була і в 2013 році, коли тодішніх депутатів міськради просили прийняти звернення до Януковича, але вони теж сиділи, схиливши голови.

Однак міського голову Віталія Малецького такі аргументи не переконали.

Його зауваження – зовнішньополітичний курс - це прерогатива Президента України й скликати позачергову сесію міськради з цим питанням він не буде. Й на чергову сесію міськради, яка відбудеться 24 жовтня, це питання не виноситиме.

«Ми не є експертами із зовнішньої політики», – зазначив Віталій Малецький.

Останнє – про те, що залишилося поза увагою, й мова тут про таке. У 2020 році відбудуться місцеві вибори, на яких наш очільник, звісно, висуватиметься знову, й приймати сьогодні звернення, які йдуть у розріз із тим, що прийнято в столиці, він не буде.

Тим більше, що ці місцеві вибори, де «слуги народу» обіцяють міняти діючих керівників повністю, пройдуть на межі весни й літа наступного року й налаштовувати проти себе майбутнього голову Полтавської обласної адміністрації та офіс Президента в столиці наш градоначальник не збирається.

Тут уже не до жартів і копати собі яму в повному обсязі зверненнями щодо Нормандського формату наш градоначальник не планує.

Цю яму, але для президентських рішень у Кременчуці він і так копатиме, однак неглибоку й так, щоб не впадало в очі.

На черговій сесії Кременчуцької міськради депутати приймуть звернення про свою незгоду з Президентом України Володимиром Зеленським, який втілює в життя ринок сільськогосподарської землі.

А земля, яку міські депутати виділяють та надають, це до них ближче, ніж формула німецького президента Штайнмайєра та далекі від Кременчука події на Донбасі.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 784 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1472 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1479 0