Новини з 1996 року

Кременчуцька комунальна газета відмовляється писати про проблеми нашого міста. Таке окозамилювання

Артем Кузьменко 20 червня 2020 10:35 676 0

Учора, 19 червня, в медичних закладах Кременчука вітали персонал з прийдешнім професійним святом, яке відбудеться вже завтра. Міські чиновники вирішили з самого ранку провести рейд деякими комунальними медзакладами і обдарувати професіоналів своєї справи теплими словами, а декому за заслуги навіть вручили квіти та грамоти.

Але окрім грамот та подяк комунальні медики не отримали нічого. Це перший рік, коли вони не отримають премій. Саме тоді, коли найбільше на неї заслуговують, адже знаходяться на передовій в боротьбі з коронавірусною інфекцією під час пандемії. Але це стосується лише кременчуцьких фахівців. Наприклад, працівники обласного шпиталю, розташованого в центрі нашого міста, отримають доплати, адже заклад підпорядкований Полтавській області і фінансування отримує саме звідти.

 

Читайте також: Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти

 

Декому все ж керівництво виділило подарунки. Працівниця міської дитячої лікарні опублікувала фото презенту, який вона отримала. Точно такі ж отримали і її колеги. Це звичайна ручка, яка коштує п’ять гривень в будь-якому канцелярському магазині нашого міста. Саме на стільки працю лікарів та медсестер оцінюють у нашому місті міські чиновники на чолі з міським головою.

 

Читайте також: Мер Кременчука Малецький – жартівник. Ось який диво-подарунок він вручив кожному медику. Фото

 

Ось і громадський активіст Артем Марченко не став мовчати і звернувся з цією проблемою до працівника комунальної газети “Кременчуцькі новини” Ірини Сєрьогової.

Але вона спочатку “відфутболила” Артема до керівництва лікарні, потім — до головного редактора іншого міського ЗМІ. Діалог вона обірвала тоді, коли почала просто ігнорувати свого співрозмовника, що ви можете побачити у фотоматеріалах під головним фото.

Всім кременчужанам відомо, що комунальна газета для того й існує, щоб відводити увагу від насущних проблем нашого міста, виставляючи Віталія Малецького і його друзів в кращому світлі, якраз перед майбутніми виборами. Звісно ж, на жодній зі сторінок цього псевдо-ЗМІ не можна прочитати про провальні рішення цих самих людей, про багаторічний роздовбаний асфальт та вкрадені мільйони.

У цьому випадку можна лише поспівчувати кременчуцьким медикам, на яких завжди багато відповідальності і яким доводиться працювати за такої неповаги від кременчуцьких високопосадовців.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2921 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3393 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3841 0