Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчуцька економіка. КОНДИТЕРАМ ДОБРЕ. МАШИНОБУДІВНИКАМ – НЕ ДУЖЕ

Олександр Курилов 03 листопад 2015 09:09 1033 0

Кременчук з Нового 2016 року набуде нового виробничого статусу. Це означатиме різке зменшення обсягів випуску промислової продукції, натомість місто залишиться лідером у виробництві продуктів харчування.

Про такі перспективи репортеру «Програми плюс» розповіли керівники місцевих підприємств.

Тож, за словами керівника кондитерського підприємства «Лукас» Олександра Лукацького, його підприємству за останній рік вдалося збільшити обсяги виробництва приблизно на 20 відсотків та вийти на нові ринки збуту.

«Ми ніколи не торгували з Росією, натомість збільшуємо обсяги постачання готової продукції як у Молдову, так і Словаччину, Білорусь та інші. Тому нам ніяке російське мито не загрожує», - зазначив співрозмовник.

Натомість власник Кременчуцького колісного заводу Геннадій Леготкін ще не знає, як переживатиме його підприємство після введення російського мита на колеса для автомобілів, куди кременчуцький завод поставляє більшу частку своєї продукції.

«Якщо й справді з Нового 2016 року Росія введе додаткове мито на нашу продукцію в 10 відсотків через асоціацію з ЄС, то нам буде надзвичайно складно. У нас немає внутрішніх резервів, через які ми можемо зменшити вартість своєї продукції на 10 відсотків, аби уникнути подорожчання своєї продукції. Останнє ж зробить її неконкурентоспроможною», - зазначив співрозмовник.

За його словами, поки що підприємство не готувало виробничі плани на наступний рік, однак у випадку виштовхування ПАТ «КрКЗ» з російського ринку українських замовлень буде явно недостатньо для подальшої стабільної роботи заводу.

  

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 0 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 924 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1634 0