Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчуцька аптека "Полтавафарм" ще тримається. До нас фармацевтична криза ще не дійшла

Валерія Макряшина 05 березня 2020 14:05 1021 0

Кошти комунального підприємства «Полтавафарм» заарештовані. З урахуванням штрафів, судового збору та витрат на виконавче провадження мають бути заморожені 7,6 млн. грн.

2 березня заступник начальника відділу державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) Олена Кравченко винесла постанову про арешт коштів боржника — КП «Полтавафарм». 

Кошти підприємства мають бути заарештовані на рахунках в «ПриватБанку» та «Креді Агріколь Банку» у межах суми стягнення з урахуванням судового збору, витрат виконавчого провадження, штрафів — 7 млн 677 тис. грн. Про це повідомляє видання «Полтавщина».

Рішення прийнято на основі рішення Господарського суду України від 22 жовтня 2019 року, яке боржник так і не виконав.

Нещодавно трудовиий колектив «Полтавафарму» (понад 600 працівників) розмістив у мережі лист до депутатів з проханням врятувати підприємство, яке має борг в сумі понад 82 млн грн.

28 лютого на засіданні постійної комісії Полтавської облради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення розглянули проект рішення про передачу нерухомого майна «Полтавафарму» в іпотеку.

Присутній перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін на своїй сторінці у Facebook запропонував спочатку провести конкурс на заміщення посади директора цього підприємства, адже такі важливі рішення не можна приймати без керівника. Після цього, 2 березня Полтавська обласна рада оголосила повторний конкурс на заміщення вакантної посади — директора КП «Полтавафарм». Грудневий конкурс так і не був проведений.

Що стосується Кременчука і можливих перебоїв поставки інсуліну в нашу аптеку «Ветеран», що знаходиться по вулиці Небесної Сотні і відноситься до мережі «Полтавафарм», то вона працює у звичному режимі.

За словами представниці аптеки, наразі йде велика поставка інсуліну на місто й перебоїв не очікують. 

Слід сказати, що в центральному офісі Полтавафарм теж перебоїв не очікували, аж поки не було арештовано рахунки підприємства.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 869 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1562 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1557 0