Новини з 1996 року

Кременчуцькі тварини об'єднані болем та стражданням намагаються вижити самі і допомогти іншому

Марина Баніт 27 січня 2017 15:46 2180 1

Собаки - це не люди. І прикро, що інколи людям варто брати приклад з собак. Кременчуцькі захисники тварин на сторінці у ВК діляться спостереженнями за тим, як тварини у час біди допомагають один одному, не гризуться чи відбирають їжу, а ставляться один до одного по-людськи. Так Марина Кожушко написала варту уваги розповідь про те, що бачить сама, та запрошує охочих приїхати й поспостерігати самим за тим, що відбувається. А написала вона про таке:

«У Спецсервісі є спеціальний вагончик для післяопераційних і тяжкохворих собак. Ми називаємо його ізолятор, він опалюється. Там у теплі знаходяться всі собаки після стерилізації (2-3 дні), потім їх переводять у загальні вольєри.

 Собаки після травм, хворі та старі знаходяться там значно довше. Бувають собаки зовсім «лежачі», після важких операцій, з важкими черепно-мозковими травмами, після ампутації лап, з водянками, абсолютно покалічені і так далі.... Всі вони дуже різні за віком, розміром, у всіх різний характер. Іноді там знаходяться дуже багато собак одночасно, буває затісно, приміщення невелике.

Це я все до чого... ВОНИ НІКОЛИ НЕ ОБРАЖАЮТЬ ОДИН ОДНОГО! Не ділять підстилки, їжу, не «з'ясовують стосунки». Більше того, ставляться один до одного з розумінням і терпінням, гріють один одного, буває, зализують рани своїм «товаришам по нещастю». Нещасних тварин об'єднують горе, біль і страждання, вони намагаються вижити самі і допомогти своїм сусідам. Незважаючи на те, що дивитися на все це важко, всіх шкода до сліз, у нашому ізоляторі абсолютно особлива атмосфера милосердя і любові. Завжди дивуюся... Але ж це «просто собаки»!

Хто каже, що у собаки немає душі, лише інстинкти звіра? Хто не вірить у дружбу, милосердя і взаємодопомогу між тваринами? Хто ставиться зверхньо до тих, хто на чотирьох лапах?

Приходьте до нас у Спецсервіс і подивіться в ці очі...»

 

Теги: Тварини Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ника 28.01.2017 09:32

Какая трогательная статья. СПАСИБО добрым людям! Каждый из нас в силах зимой подкормить собак , пустить в подъезд погреться- помочь преодолеть голод и холод!

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2792 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3261 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3706 0