Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчуцькі спортсмени з інвалідністю посіли 7 призових місць на турнірі в Ужгороді

Ксенія Омельченко 17 травня 2018 13:40 594 0

12-14 травня 2018 р. в місті Ужгороді відбувся відкритий турнір з плавання «Сакура» серед спортсменів з обмеженими можливостями. У змаганнях взяла участь і команда Кременчуцької філії «Інваспорту».

Наші земляки вдало виступили на Закарпатті: вони завоювали 5 золотих та 2 бронзові медалі.

Найбільш вдало виступив вихованець тренера – викладача з плавання Полтавської обласної ДЮРСШІ Інни Скляр, першорозрядник Віталій Хованець, який завоював 3 золоті медалі на дистанціях 50 м та 100 м вільним стилем у змагальному класі S-14, а також на дистанції 50 м брасом у змагальному класі SВ-14. Віталій представляє ГО РСК «Спешиал Олімпік» м. Кременчука, а сам він мешканець Горішніх Плавнів.

Президент ГО РСК «Спешиал Олімпік» Сергій Христенко наразі вирішує питання про участь Віталія у Всесвітніх Літніх Спеціальних Олімпійських іграх 2019 року в ОАЄ, де спортсмен буде стартувати на дистанції 1500 м на відкритій воді.

Учень 10 класу колегіуму №25 Гостомисл Видюк, спортсмен І юнацького розряду, яким опікується тренер – викладач Кременчуцького відділення Полтавської обласної ДЮРСШІ Олександр Хорольський, теж не пас задніх – у нього 2 золоті медалі на дистанціях 50 м брасом та 50 м на спині серед спортсменів з вадами слуху. Також у нього бронзова медаль на дистанції 50 м вільним стилем.

Ветеран спорту «Спеціальної Олімпіади» Яна Швидь виборола бронзову медаль серед спортсменок класу S-14 на дистанції 50 м вільним стилем. Яну також тренує Олександр Хорольський.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 12 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 931 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1637 0