Новини з 1996 року

Кременчуцькі комунальники вже готуються до Нового року. Купляють нову пластикову ялинку "по частинках"

Валерія Макряшина 01 липня 2020 15:20 1502 0

Раціональність, послідовність і вчасність — такі поняття нашим комунальникам, які залежать від наших чиновників, невідомі. Тоді як увесь світ бореться з пандемією коронавірусу і, відповідно, його наслідками, наші кременчуцькі комунальники вже готуються до зустрічі Нового 2021 року. 

Відповідно до оприлюдненої в системі відкритих закупівель Prozorro інформації, поліетиленові гілки темно-зеленого кольору, 17 видів, з яких буде зроблене новорічне дерево, купляє комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука".

Відкриті торги з пропозицією 300 тисяч гривень були оголошені комунальниками на початку червня, наразі тендер знаходиться на стадії "кваліфікації переможців".

Цим потенційним переможцем на поставку 1 466 гілок різної довжини, від 20 см до 115 см, є фірма, зареєстрована в Тернополі, — ТОВ "ВІТАЛ СІТІ ГРУП", яка запропонувала більшу, але незначну "знижку" за товар - 298 тисяч 536 гривень. 

Відомо, що ТОВ "ВІТАЛ СІТІ ГРУП" було постачальником литої штучної сосни, точніше її "компонентів", у місто Запоріжжя (ялинка стояла в ТРК), Коцюбинську селищну раду (Київська область), Коломицьку селищну раду (Черкаська область) тощо. Усіма цими поставками фірма пишається, тому згадала їх у документації під час аукціону.

Також відомо, що дана фірма була постачальником поліетиленових гілок у місто Тернопіль минулого року. Ялинка була зібрана з 757 гілок різної довжини і коштувала 139 996 грн (який вигляд мала новорічна ялинка Тернополя, ви можете переглянути в фотоматеріалах).

Імовірно, наше головне дерево матиме аналогічний вигляд, проте буде у рази ширшим, бо гілок наші комунальники купили більше.

Чим же прикрасять ялинку - сьогодні невідомо, це вже як фантазія дозволить. 

Наостанок зазначимо, що наші чиновники - люди вперті й вкрай імпульсивні. Бо дозволяти в даній ситуації підпорядкованим комунальним підприємствам щось там купувати, при тому, що в Кременчуці, по-перше, з минулого року є достатньо гілок на ялинку, а по-друге, невідомо, коли завершиться карантин, вкрай безглуздо...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 808 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 947 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1301 0