Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчуцькі жахи. Ціна на газ для «Теплоенерго» зросла на 5,5%, а тепло подорожчає ще на 15,4 відсотка

Олександр Курилов 20 листопад 2018 14:50 732 0

У Кременчуці сьогодні в актовій залі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти – громадські слухання з приводу нових намірів (уже ніхто не знає, яких за рахунком) підвищити у 2018 році тарифи на тепло та гарячу воду для комунального підприємства «Теплоенерго».

Мова про бажання встановити для жителів Кременчука – абонентів КП «Теплоенерго» - справді драконівські тарифи, які будуть найвищими  в Україні.

Пропонується, що нова вартість тепла складе 1949 гривень за одну гігакалорію, або 51,72 грн за метр квадратний площі квартири.

Гаряча вода здорожчає до 113 гривень за метр кубічний.

Як розповіли на громадських слуханнях представники "Теплоенерго", подорожчання складе 15,4 відсотка, при тому, що вартість газу для комунального підприємства підвищилася всього на 5,5%.

Звідси й виступи, бо такі пропорції: коли тепло підвищується втричі більше, ніж зростає ціна на газ, якось виглядають не дуже правильними.

Однак з’ясувалося, що такий великий відсоток збільшення ціни в Кременчуці залежить не стільки від вартості газу, як від вартості тепла, яке комунальне підприємство купує на ТЕЦ ПАТ «КВБЗ».

І це знову викликало запитання: як до вартості тепла ТЕЦ на Раківці прив’язані мешканці Занасипу, Першого, Третього й решти мікрорайонів лівобережжя та правобережжя Кременчука?

У цій справі є й ще одне.

Обговорення нових тарифів на послуги "Теплоенерго" відбулося лише сьогодні, але проект розпорядження для затвердження їх подорожчання міський голова Кременчука Віталій Малецький оприлюднив ще два тижні тому.

Звідси й дебати, коли аж 33-м учасникам цих слухань пояснювали, що тарифи розраховуються на всі витрати підприємства, а директор КП «Теплоенерго» Віталій Одношевний на запитання депутата Піддубної про зарплату заявляв, що не пам'ятає, скільки саме він отримує.

Інше, що можна було почути, – це скільки разів цього року на кременчуцькому комунальному підприємстві підвищували тарифи.

І відповідь теж пролунала – за рік тарифи зросли на 66 відсотків і тепер вони є найвищими в Україні й набагато більшими, ніж у Полтаві чи Києві.

Слід додати про очікування дати, коли нові тарифи будуть введені в дію.

На думку керівника підприємства Віталія Одношевного, мова про перше січня 2019 року, коли громадян привітають таким способом з Новим роком і це буде дуже болюче вітання.

Втім бонус у цій справі для міста теж обіцяють – наступного року на комунальному підприємстві проведуть аудит і скажуть, чи правильно в КП «Теплоенерго» витрачають кошти, отримані від людей.

Останнє - на самому комунальному підприємстві вважають, що через нове подорожчання ще вісім відсотків абонентів не зможуть вчасно розраховуватися за послуги опалення та постачання гарячої води.

На другому фото – організатори громадських слухань з приводу нового зростання цін у Кременчуці: керівники міста та керівники КП «Теплоенерго»

 

         

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 0 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 924 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1634 0