Кременчуцькі дзюдоїсти завоювали медалі на Міжнародному турнірі. ФОТО

Іона Харченко 04 травня 2019 10:45 436 0

Із 27 по 30 квітня спортсмени «Кремінь Дзюдо» взяли участь у 32-му Міжнародному турнірі «Кубок Будапешта».

Представники 27 країн змагалися за право стати переможцями цього престижного турніру. 1629 дзюдоїстів вийшли на татамі Ice UTE Hall за два дні. Про це повідомляє «Кремінь Дзюдо».

У категорії 73 кілограми U15 кременчуцькі спортсмени зайняли такі місця: Дмитро Осипов – 3 місце, а Олександр Неграш виборов 5 місце.

Як повідомляє спортивний клуб, на цьому турнірі під емблемою «Кремінь Дзюдо» виступали команди із Сум та Охтирки, що в загальному заліку дозволило нам зайняти престижне 19 місце серед 148 клубів світу.

Після турніру спортсмени взяли участь у міжнародному зборі. «Вишенькою на торті» стала екскурсія по Будапешту, відвідування зоопарку, вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю та купання в аквапарку.