Новини з 1996 року

Кременчуцькі десантники за традицією зібралися на День Іллі. З кашею, але поки без стрибків у фонтан

Валерія Макряшина 02 серпня 2019 12:35 1535 0

Сьогодні, 2 серпня, в Україні традиційно відзначають День високомобільних десантних військ (День ВДВ, День десантника).

Відзначимо, що День високомобільних десантних військ, як професійне свято десантників України, офіційно відзначали з 1999 до 2017 року. А у 2017 році свято було замінене на День десантно-штурмових військ, який випадає 21 листопада.

Однак бійці й далі, згідно з традицією, продовжують збиратися 2 серпня – на свято Іллі, адже саме цей святий є покровителем десантників і його зображення на вогняній колісниці міститься на стязі ПДВ.

І хоч свято офіційно перенесли на кінець листопада, сьогодні кременчужани традиційно зібралися у парку Воїнів-Інтернаціоналістів. 

Серед присутніх - представники влади, службовці військових підрозділів Кременчука, військові запасу, представники громадських організацій міста та просто пересічні містяни. Для всіх них вихованці місцевих військово-патріотичних клубів показали свою непогану бойову підготовку. Це дійство викликало велике захоплення у глядачів. 

 

 

Наприкінці заходу його учасники вшанували пам'ять полеглих у боях в ім’я миру та безпеки на землі воїнів-десантників. Потім звучали слова подяки від почесних гостей, побратимів тощо. Майже всі прийшли в парк з оберемками червоних квітів, які потім було покладено до пам’ятника «На Афганській стежині». 

Після цього всіх десантників запросили в кафе на гарячу кашу. У річку купатися ніхто з них не ліз, як це завжди буває, у фонтани не стрибав. Це було передбачено зокрема комунальниками, які саме сьогодні вирішили потруїти кліщів у центральному сквері. 

Також серед присутніх піднялося важливе питання, які заходи в Кременчуці будуть відбуватися в офіційний День десантно-штурмових військ, який випадає 21 листопада. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 480 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 954 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3465 0