Новини з 1996 року

Кременчуцькі депутати просять допомоги у боротьбі з наркотиками. У розпущеної ВР та Авакова

Валерія Макряшина 03 червня 2019 10:20 865 0

Депутати міської ради, які не в змозі самостійно впоратися зі стрімким розповсюдженням наркотиків у Кременчуці, планують звернутися по допомогу до Верховної Ради України та Міністерства внутрішніх справ України.

Відповідний Проект рішення депутати планують затвердити на сесії Кременчуцької міської ради, яка відбудеться 26 червня. 

У документі йдеться, що звернення обумовлено метою підвищення ефективності боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, удосконалення законодавчого регулювання у сфері обігу наркотичних речовин, недопущення виникнення ситуацій у місті Кременчуці, що загрожуватимуть життю населення.

Бо, як відомо, Кременчук просто "кишить" наркотиками, ледь не на кожному житловому будинку в Кременчуці написано адресу телеграм-каналу, де можна будь-кому без жодних проблем придбати травку чи ЛСД. Поліція вже втомилася шукати, правоохоронці розводять руками, мовляв, нічого зробити не можемо - все дуже серйозно. 

"Останнім часом у м. Кременчуці почали активно з’являтися написи з відкритою рекламою веб-сайтів, на яких можна придбати наркотики.

Дуже швидкими темпами поширюється безконтактне розповсюдження наркотичних речовин, що дає можливість придбати будь-який наркотик за лічені хвилини.

У кожному районі Кременчука з’являються дивні написи на будівлях, огорожах, дорожніх знаках, вивісках магазинів. Дані написи є рекламою телеграм-каналів, де можна придбати наркотики.

Для того, щоб придбати наркотик, не потрібно багато зусиль, досить мати смартфон та гроші", - йдеться у зверненні.                                         

І хоч держава, на думку місцевих депутатів, приділяє значну увагу цим питанням, поширення незаконного обігу наркотиків на території України, поява нових способів скоєння правопорушень, пов’язаних з розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин, поглиблення негативних тенденцій розвитку наркотичної ситуації в країні свідчать, що заходи, направлені на протидію правопорушенням у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин, не достатньо ефективні та потребують вдосконалення.  

Тож міська рада у своєму зверненні просить Міністерство внутрішніх справ України посилити роботу спеціалізованих підрозділів по боротьбі з незаконним обігом наркотичних речовин з метою ліквідації торгівлі наркотиками через мережу Інтернет чи будь-яким іншим способом.

Крім цього, вони вимагають забезпечити технічну можливість розробки та застосування програмного забезпечення щодо блокування електронних ресурсів, за допомогою яких пропагується продаж наркотиків, і передбачити додаткову можливість створення підрозділів районної поліції в містах обласного та районного значення для боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин.

А Верховна Рада тим часом має розробити зміни до діючого законодавства щодо визначення кримінальної відповідальності власників Інтернет-месенджерів, за допомогою яких здійснюється розповсюдження реклами наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів.

Дійсно круто, що чиновники дану проблему бачать, утім тільки це можна відмітити, адже останніми роками ліквідувати наркобізнес не виходить. Депутати наші розумні й знають, що боротися з наркоманією складно, дорого, а розмовляти й робити гучні заяви - краще і безпечніше. Ну хоч добре, що проблема не замовчується і про неї говорять.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 808 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 947 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1301 0