Новини з 1996 року

Кременчуцькі депутати битимуть чолом «батькові» Гройсману. "Рятуйте нас, бо люди догризають"

Олександр Курилов 13 грудня 2016 11:09 1207 0

Депутати Кременчуцької міської ради проситимуть Прем’єра Гройсмана, аби у Кременчуці, діяльність чиновників якого було названо безвідповідальною, запрацювала постанова  Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 865 «Про особливості нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії в опалювальний сезон 2016/17 року».

Читайте також: Кременчужани надавили на мера Малецького з оплатою за тепло у квартирах. Ужалили серйозно

Така постанова працює для всіх міст України, за винятком чотирьох, де кількість лічильників тепла у багатоповерхівках менша 50 відсотків і тому вартість оплати тепла в цих містах і Кременчуці теж - удвічі більша, ніж у всіх громадян нашої держави.

Відповідне депутатське звернення до Гройсмана – помилувати Кременчук і закрити очі на відсутність у ньому достатньої кількості лічильників тепла, на сайті міськради оприлюднено вчора.

Головний аргумент прохання помилування міста – це міськвиконкомівські нарікання на ПАТ «Полтаваобленерго» й з цього приводу написано так.

Читайте також: Поки виконком Кременчука розвиває корупцію в медицині, в міській освіті громадяни корупцію зупиняють

«…Через те, що ПАТ «Полтаваобленерго» дуже повільними темпами влаштовує прилади обліку теплової енергії, мешканці міста Кременчука опинилися заручниками суб’єкта природних монополій у сфері надання послуг з централізованого теплопостачання, яке не виконує в повному обсязі своїх інвестиційних зобов’язань…»

Про  що слід додати – так це доля майбутнього  депутатського звернення. А головне в ньому – лічильників тепла у Кременчуці недостатньо й до загальнодержавних показників у нашому місті не дотягують. Але, тим не менше, уряд просять закрити на це очі.

Чи сприймуть звернення кременчуцьких депутатів у столиці й чи підуть назустріч нашому місту?

Читайте також: Місцева влада Кременчука блокує впровадження заходів щодо енергоефективності, - НКРЕКП

Здається, відповідь тут одна – міська влада ще не зробила кроків, аби зняти з себе ярлик «безвідповідальних чиновників», хоча й оголосила про відповідні наміри.

Вочевидь, і реакція уряду в цьому буде такою ж – про наміри помилувати наше місто заявлять, але по суті нічого не змінять.

Чи є вихід у цій ситуації? Певно, що є й, здається, він такий. Депутатам Кременчуцької міськради і міському голові Віталію Малецькому,  через бездіяльність яких страждають мешканці міста, слід брати своє звернення, яке вони приймуть на черговій сесії і їхати з ним у Київ до Гройсмана.

І вже там, у столиці, безпосередньо у будинку Кабміну, на його східцях, бити чолом в килими і говорити: «Пробач нас, батько Гройсман, нещасних безвідповідальних кременчуцьких чиновників і депутатів міськради. Ми більше не будемо».  

Інакше вирішення цієї проблеми не буде.

 

 

 
 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0