Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчуцькі чиновники планують свята - купляють світлодіодний екран. Щоб показувати людям радість?

Валерія Макряшина 17 квітня 2020 15:30 1884 0

Наші кременчуцькі чиновники не стримують себе в намаганні провести в Кременчуці післякарантинну святкову феєрію. Чи щось інше, але також з танцями, сценою та звуковим супроводом. 

Нещодавно "Програма Плюс" уже писала про відверто нелогічні та дивні закупівлі виконавчого комітету Кременчуцької міськради на кшталт послуг з облаштування сцени та музичного обладнання на ще не оголошених святкових заходах, які відбуватимуться (і це дай Бог звісно, що всі на них погуляють спираючись на нинішню ситуацію) протягом 2020 року.

Карантин у місті Кремнчуці запроваджений з метою призупинення поширення коронавірусної інфекції COVID-19, продовжується. Продовжуються і закупівлі нашого виконкому, геть незрозумілі в умовах коли кошти для медиків збираються "по засіках" та серед благодійників. 

 

Читайте також: Їх не змінити. Мерія Кременчука продовжує скуплятися на День міста, який святкуватимемо ще не скоро

 

Так, відповідно до оприлюднених на сайті вікритих закупівель Prozorro данних, мерія Кременчука замовила послуги з технічного забезпечення заходів світлодіодним екраном (протягом 2020 року) на суму 167 тисяч 500 гривень та загальні послуги з організації заходів протягом року, які оцінені в 199 тисяч гривень.

Організацію заходів протягом 2020 року взяв на себе ФОП Дудник Сергій Олександрович, який зареєстрований у місті Зіньків Полтавської області. На балансі в нього всього три активні угоди, включно з тією, що підписана з нашим виконкомом.

Але нашим чиновникам він скоріш за все давно знайомий, бо цей підприємець є засновником приватного підприємства "Перша концертна агенція", в якого "на балансі" тільки 4 договори, і всі з нашим виконкомом на загальну суму 427 тисяч гривень.

Саме це підприємство зокрема займалося організацією заходів під час проведення етнодійства проводів зими та Колодія «Кременчуцька масляна».

Навіщо створювати різні фірми та реєструвати себе окремо від фірми як ФОП, щоб укладати з нашим виконкомом договори на послуги в одній і тій самій сфері - невідомо. 

Світлодіодний екран протягом 2020 року встановлюватиме на площі Кременчука інший ФОП - Ісакієв Артур Володимирович. 

Цей підприємець неодноразово надавав свої послуги нашій мерії. Зокрема, послуги з технічного забезпечення заходів звукопідсилюючим та музичним обладнанням, коли відзначали Дня пам'яті та примирення і 74-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (сума угоди - 69 тисяч гривень).

Також він облаштовував сцену для проведення минулорічного фестивалю "Extreme zone" та фестивалю "Солодкий Кременчук" і взяв за це лише 24 тисячі гривень. Усього з бюджету нашого міста підприємець Артур Ісакієв отримав більше ніж пів мільйона гривень. 

 

Читайте також: Всім у Кременчуці буде "Пінк Перфекшен": комунальники купили на 2,5 млн дерев і кущів

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 835 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1524 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1524 0