Новини з 1996 року

Кременчуцькі чиновники, діти-сироти і специфічне "виховання". Або що стоїть за оголошенням поліції?

Олександр Курилов 24 вересня 2018 11:06 885 0

Кременчуцьких чиновників, зокрема заступника мера Ольгу Усанову, закликають зупинитися у своїх експериментах, зразка минулих - створення дитячих будинків сімейного типу або більш сучасних – пошуки патронатних вихователів над дітьми, які опинилися без опіки.

Причина заклику – від таких експериментів якщо комусь і гарно, то тільки дорослим. От тільки дітей цими новаціями, які виконуються методом слона в посудній лавці,  травмують і дуже.

Мова про сироту, вихованця Градизького дитячого інтернату, який минулого тижня втік з цього навчального закладу і якого знайшла поліція аж за 25 кілометрів від нього.

І про такий жахливий випадок, тобто про причини того, чому він стався, розповідає відома кременчуцька правозахисниця Ніна Дашко.

Ось про що вона пише. 

«Протягом 9 років мати-вихователь Дитячого будинку сімейного типу Кондрик Г.Л. виховувала цього хлопчика та інших, м'яко кажучи, "непростих" дітей....
Ігор хворий.  Ганна Кондрик не відпускала цю дитину ні на мить, носила ключі при собі, боялася залишити його без нагляду, щоб піти у вбиральню, доручала дорослим охороняти Ігоря... інакше хлопчик тікав, не усвідомлюючи, куди....
і вона справлялася протягом 9 років!!!... 
Виталий Малецкий Ольга Усанова (Olga Usanova) Крюківський районний суд м. Кременчука, чи не за те онкохвора Кондрик Г.Л. піддається політичним переслідуванням, що протягом десяти років не менш, ніж воїн АТО, служила державі Україна, виконувала державну програму з виховання сиріт???

 Ви задоволені, що Крюківський районний суд виніс завідомо неправосудне рішення, задовольнив Вашу позовну заяву (підписану ОСОБИСТО міським головою В. Малецьким) з вимогами позбавити Кондрик Г.Л. батьківських прав??? 
Задовольнивши Ваші "збочені" побажання, ручний суд в угоду Вам, іменем держави Україна, "відзначив" багаторічну, невтомну працю мами Кондрик Г.Л. - позбавив її батьківських прав відносно всиновленої 14-річної Віки, без ЖОДНИХ доказів винної вини мами! 
З Вашої подачі іменем УКРАЇНИ(!!!) була принижена, опущена, покарана, відома та заслужена українка, нині хвора мама, лише за те, що вона не може виконувати батьківські обов’язки через онкологічну хворобу.

Ні Ви, ні Ваш суд не бажали почути мої доводи, наведені норми законів, висновки Пленумів Верховного Суду України, п. 3 ст. 15 СК України, які роз’яснюють, вказують на те, що "якщо в результаті психічного розладу, тяжкої хвороби або іншої поважної причини особа не може виконувати сімейного обов'язку, вона не вважається такою, що ухиляється від його виконання"....
Було б добре, якби суддя Хіневич і його "куратор" Дядечко переглянули цей альбом та покаялись у скоєному: https://www.facebook.com/nina.dasko/media_set… 
Розумію, такі далекі "плани" направлені на дискредитацію імені Кондрик Г.Л., і Ви маєте далекоглядну мету - виправдатись за злочинну бездіяльність, за невиконання Рішення міськради 2015 року, Житлового Кодексу України, невиділення Кондрик Г.Л. належної їй квартири згідно із Законодавством України», - зазначає правозахисник.

«Програма плюс» не коментує судового позову, бо справа перебуває на апеляції, однак є те,  що обійти неможливо. У Кременчуці справді існував дитячий будинок сімейного типу і його засновник Ганна Кондрик дійсно виховувала хворих дітей, аж поки не захворіла сама.

Погано, що в цьому випадку в наших чиновників не виникло бажання  підстрахувати хвору жінку. Натомість у мерії замість того, аби довести все до логічного завершення, позбавили кременчужанку батьківських прав, а дітей знову розкидали по інтернатах і позбавили їх житла.

Однак чи маємо ми право чинити з дітьми, як з іграшками, – спочатку віддавати їх на виховання, а потім відбирати, навіть не шукаючи людських варіантів вирішення раптових проблем?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2467 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2930 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3370 0