Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчуцькі борці з коронавірусом отримають безкоштовні вакцини від грипу

Олексій Ващук 28 жовтня 2020 17:40 269 0

Міністерство охорони здоров’я забезпечить заклади та працівників охорони здоров’я безкоштовними вакцинами проти грипу. Про це повідомив очільник МОЗ Максим Степанов на щоденному брифінгу.

“У бюджеті передбачені відповідні кошти, і ми зараз закуповуємо вакцини проти грипу для того, щоб провести імунізацію осіб з груп ризику, зокрема наших медичних працівників, які в тому числі працюють з хворими на COVID-19”, - зазначив Максим Степанов.

Міністр також повідомив, що загалом в Україну буде поставлено більше 650 тисяч доз вакцини проти грипу. Перші її партії уже отримують аптечні мережі та лікарні.

Всього ж безкоштовних вакцин буде 40 тисяч доз для щеплення осіб з груп ризику, зокрема медичних працівників, які знаходяться «на передовій» боротьби з коронавірусом. Звичайно ж, їх отримають і кременчуцькі лікарі, які працюють із хворими на COVID-19, а також працівники швидкої допомоги.

“Міністерство охорони здоров’я під час підготовки до епідсезону домовлялося з виробниками вакцин щодо збільшення кількості доз. Тому цьогоріч світові виробники планують поставити в Україну більше 650 тисяч доз”, - підкреслив очільник МОЗ.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 838 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1527 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1527 0