Новини з 1996 року

Кременчуцькі бібліотекарі поділилися враженнями від радіодиктанту на символічну для себе тему

Артем Кузьменко 09 листопад 2020 16:30 323 0

Сьогодні, 9 листопада, в Україні провели ювілейний, двадцятий радіодиктант національної єдності, на якому знання рідної мови продемонстрували багато людей. До участі в прямому ефірі запросили відомих музикантів, акторів та інших діячів культури, а стежити за цим і перевірити себе міг будь-хто, долучившись до трансляції.

Радіодиктант ідеально вписується в карантинні умови, оскільки його проводять, транслюючи на телебаченні та радіо для всіх українців з різних куточків світу. Наприклад, сьогодні зранку ведучі в прямому ефірі поспілкувалися з дівчиною з Канади. Ну, як зранку. Це в Україні був ранок, а в Канаді стрілки годинників давно перевалили за північ. Але дівчина сказала, що її голова «прокинулася» після шматочка шоколаду, тому у своїх силах вона була впевнена.

Кременчуцькі бібліотекарі як знавці рідної мови також сіли писати диктант. Вони опублікували відповідні фотографії на сторінці відділу абонементу ЦМБ і поділилися враженнями від заходу.

До того ж тема цьогорічного диктанту – книга. Тому вийшло дуже символічно, й можна лише уявити захоплення наших розумних кременчужанок, для яких книги – це й захоплення, й робота!

Завідуюча відділом ЦМБ Інна Хмелик висловила думки своїх колег з приводу радіодиктанту єдності, до написання якого, до речі, вони долучаються вже декілька років.

 

«Цього року диктант, на наш погляд, легший. А ще нам сподобалося, що диктант стосувався близької нам теми, адже мова йшла про книгу. Чекаємо, коли оприлюднять текст диктанту, щоб перевірити свою грамотність. Вважаємо, що декілька помилок таки зробили. А може, й не декілька)))»

 

Як відділ ЦМБ взяв участь у всеукраїнському святі (а інакше його й не назвеш), на фото:

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 677 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1070 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1015 0