Новини з 1996 року

Кременчуцькі активісти хочуть, щоб міська влада прибрала агітлозунги з проєктів Громадського бюджету

Артем Кузьменко 05 серпня 2020 16:20 578 0

Сьогодні, 5 серпня, в Кременчуцькій міській раді в режимі відеоконференції провели засідання робочої групи з питань впровадження громадського бюджету. На ньому зібралися не лише працівники міськвиконкому, а й ті, хто є рушійною силою Громадського бюджету, — кременчуцькі активісти.

Вони висловили своє невдоволення тим, що в документаціях проєктів немає жодної згадки про те, хто ініціював створення того чи іншого об’єкта. Наприклад, в рамках проєкту “Облаштування берегової зони та зони відпочинку на р. Сухий Кагамлик” прямо зараз повним ходом йде розчищення пляжу від трави та укладання плитки.

Але чомусь міська влада не посоромилася поставити табличку з фіолетовим написом “Робимо Кременчук кращим” на паспорті цього об’єкта. Хто, для кого і чому вирішив облагородити пляж? Кременчужани для самих кременчужан, тому що вони розуміють, що одна з проблем їхнього міста — це непридатна для відпочинку берегова зона.

Натомість на календарі п’яте серпня. Залишився рівно місяць до початку виборчої кампанії, але міський голова Віталій Малецький давно почав свою передвиборну агітацію. Здавалось би, він готовий все перефарбувати у фіолетовий і будь-яке досягнення мешканців міста приписати собі та своїй команді.

Активісти пояснили, що кременчужани небезпідставно вважають фразу, яку написали вгорі на паспорті об’єкта, політичною, а її присутність там — недоречною. Саме через неї мало хто розуміє, що об’єкти будують за кошти платників податків.

Та члени робочої групи, які за сумісництвом є працівниками міськвиконкому, сказали, що фраза геть не політична. “Гасло “Робимо Кременчук кращим” відноситься не до політичного, а взагалі просто до того, що робиться в місті Кременчуці”, — ось їхня думка з цього приводу.

Ця фраза, хоч вона і політична, дійсно показує те, що відбувається в нашому місті. А відбувається ось що: чинний мер міста намагається всіляко про себе нагадати, роблячи всі досягнення кременчужан своїми.

Джерело фото: Олексій Ващук. На фото — яскравий приклад незаконної агітації міського голови.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 47 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 104 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 326 0