Новини з 1996 року

Кременчукводоканал за обслуговування лічильників стягуватиме з містян гроші щоквартально

Іона Харченко 09 вересня 2019 16:05 1273 0

На офіційному сайті Кременчуцької міської ради опублікували проект рішення виконавчого комітету «Про встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та їх розподілу між споживачами комунального підприємства «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради, для кожної будівлі».

Так, в Управлінні економіки міста під час розробки проекту рішення врахували лист Кременчукводоканалу із заявою з розрахунками про встановлення внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку.

Тож було вирішено встановити розмір внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та їх розподілу між споживачами комунального підприємства для кожної будівлі.

У проекті рішення також розміщені додатки до нього, в яких вказано будинки, мешканцям яких нарахують плату, а також її розмір.

Загалом це мешканці 369 багатоповерхівок, у яких встановлені побудинкові лічильники води. Саме вони щоквартально доплачуватимуть за їх встановлення та обслуговування.

Нарахування внесків щоквартально тепер проводитиме комунальне підприємство «Кременчукводоканал».

Кременчужани, які мешкають у різних будинках, сплачуватимуть різну суму. Чим менше квартир у багатоповерхівці, тим більшою буде сплата.

Розмір внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та їх розподілу між споживачами комунального підприємства «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради для кожної будівлі має такий вигляд: 

 

 

Мешканці яких іще будинків сплачуватимуть Кременчукводоканалу, ви зможете дізнатися за посиланням.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1198 0