Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчук візьме ще до 20 тролейбусів в кредит. На автономному ходу поїдемо в Потоки

Олександр Курилов 13 квітня 2021 11:25 807 0

Кременчук купить іще до 20 нових тролейбусів. Купівля відбуватиметься за кредитні кошти «Європейського інвестиційного банку», а відповідне рішення про залучення нового кредиту буде затверджено депутатами міської ради на наступній сесії.

Це нові проекти сесійних рішень, якими проголошується участь Кременчука в програмі «Міський громадський транспорт України ІІ».

Попередньо свою згоду щодо участі в цій програмі мер міста вже оприлюднив і тепер депутатам залишається виконати формальності – натиснути на кнопку «за». В проекті рішення депутатів міськради не говориться про кількість нових тролейбусів, які планують купити в кредит.

Й зрозуміло чому – в міськвиконкомі ще й самі не знають, скільки таких тролейбусів буде потрібно. Єдине, що відомо, – новий кредит братиме Кременчуцьке тролейбусне управління, яке виступатиме бенефіціаром.

Натомість гарантом погашення кредиту, а таке буде проводитися за рахунок вирішення інших міських проблем, виступатиме Кременчуцька міська рада.

Останнє – як раніше оголошував міський голова Віталій Малецький, цього разу купуватимуть тролейбуси з акумуляторами, якими можна буде дістатися в тім числі й до нових міських територій – сіл Потоки, Мала Кохнівка і таке інше.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 775 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1459 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1469 0