Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчук, в 2013-у, при «народному меру» і в 2020-у, при не народному – схожі в бандитизмі чиновників

Олександр Курилов 30 травня 2020 12:10 1432 0

А сьогодні, 30 травня 2020 року, Фейсбук нагадав, чим саме  наше місто жило рівно сім років тому, в часи колишнього ексмера Бабаєва.

Й це спогади, які соціальна мережа нагадує всім, от тільки теми у кожного різні.

Цього разу Фейсбук нагадав про жахливий бандитизм, який був у Кременчуці в травні 2013-го й таким же цей кримінал є сьогодні, в 2020-му.

Й схожість в цьому випадку, попри сім років віддаленості події, – величезна.

Як і тоді, так і сьогодні, головним двигуном бандитизму у Кременчуці є наші чиновники. І ось чому це переконання справедливе.

Що було сім років тому?

А в останній тиждень травня 2013 року, а до Майдану ще 6 місяців, трапилось таке, й про це 30 травня того року повідомляла «Програма плюс».

«Колишній начальник міського управління УБОЗ Руслан Крахмілець, який є організатором громадської організації з питань протидії корупції, постраждав від рук невідомих. Чоловіку серед білого дня спалили авто, яке стояло припаркованим на бульварі Пушкіна.

Невідомі кинули на капот легковика Руслана Крахмільця палаючу ганчірку й поїхали собі далі», - таке пише газета і далі.
«Тричі минулого року на мене вчиняли і теж прагнули спалити легковик. Цього року випадок перший, але, на жаль, успішний», - зазначив репортерам керівник громадської організації.
Натомість його колега Олександр Крижановський пов’язує підпал автомобіля з останніми міськими подіями.

Він вважає, що таким чином громадському активісту відповіли за оприлюднення інформації про сумнівні з точки зору законності рішення, зокрема про придбання тролейбусів.

Зокрема після того, як сьогодні сесія Кременчуцької міськради прийняла рішення поставити на баланс придбані 20 тролейбусів, мер дозволив собі, за словами О.Крижановського, некоректні висловлювання на адресу своїх опонентів. Зокрема, він натякнув на якогось "недоученого чи недоробленого колишнього мєнта".

Ось така подія сталася у нашому місті сім років тому, коли активістам у відповідь на оприлюднення ними владних оборудок чиновників палили автомобілі.

Й слід сказати, що це не один акт помсти тодішніх «батьків» міста громадським активістам.

Бо за місяць невідомі спалять авто і самому Олександру Крижановському, який в 2013 році намагався з’ясувати сумнівні обставини купівлі міських тролейбусів, рами кузовів яких насправді належали автобусам.

А що сьогодні?

А сьогодні у нашому місті немає таких тролейбусних скандалів, через які активістам палять автомобілі. Натомість сьогодні підпалюють автомобілі чиновників, й мова тут про заступника міського голови Кременчука Дмитра Кравченка, який поєднує свій будівельний бізнес з посадою заступника міського голови Кременчука з будівництва.

Й з того, що є сьогодні, цьому чоловіку в серпні минулого року спалили дороге авто й слід розуміти, що спалили його саме за будівельні справи.

Й не виключено, що автомобіль віцемера з будівництва постраждав від пляшки коктейлю Молотова, бо всі будівельники, які отримали бюджетні підряди, були вимушені купувати будматеріали тільки у магазині віцемера.

Втім це тільки версія, яка говорить про одне – наші чиновники, бо очі завидющі, а руки загребущі, суміщають свій бізнес зі своїми посадами, а це завершується бандитизмом, підпалами...

І висновок тут один – час йде, а нічого не змінюється й навпаки, за нинішнього мера Малецького місто несеться туди, де вже було, й з великою швидкістю.

На фото – автомобіль віцемера Кременчука Дмитра Кравченка, тобто те, що від нього залишилось.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 870 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1563 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1558 0