Новини з 1996 року

Кременчук смердить через брудні смітники. ФОТО

Марина Баніт 08 серпня 2018 15:30 981 0

У Кременчуці - неймовірний сморід. І цього разу мова не про викиди з підприємств-забруднювачів і не про Дніпро, який квітне. Мова про смітники. Так мешканці міста повідомляють, що деякі смітники часто надто переповнені, а деякі навіть після вивезення сміття комунальниками дуже смердять.

Як розповідає пані Людмила Василівна, що мешкає по вулиці Європейській, зі смітника, що стоїть біля їхнього будинку, смердить і тоді, коли контейнери порожні. Вона припускає, що причиною може бути те, що їх не миють - вони дуже брудні. А ще рідкі відходи стікають назовні й насичують землю, утворюючи джерело неприємних ароматів.

Мешканці сусідніх кварталів, які мають окремі смітники, кажуть, що на вулиці Європейській завжди краще прибрано. Адже сам міський голова тримає під контролем цей пункт, бо часто там проїздить. Але за кілька метрів смітник по вулиці Чкалова прибирається рідше, а  з фото, яке зроблене з різницею у 5 хвилин, видно, що на Чкалова смітники переповнені, а на Європейській - порожні.

Але все ж сморід і там, і там однаковий.

Варто додати лише те, що дані два смітники не є винятком. У Кременчуці  більшість контейнерів дуже забруднені й смердять.

Тож комунальникам є на що звернути увагу.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2539 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3003 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3443 0