Новини з 1996 року

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж

Артем Кузьменко 28 жовтня 2020 12:30 4417 0

Сьогодні, 28 жовтня, в Україні вшановують пам’ять тих, хто звільняв нашу землю від загарбницьких рук нацистської Німеччини та її союзників. У Кременчуці урочистості провели біля пам’ятника Воїну-визволителю, де зібралися громадяни. Вони від імені всіх мешканців міста подякували героям, які не побоялися вести боротьбу як у лавах армії, так і з підпілля.

День визволення України від фашистських загарбників – свято, яке відзначають щорічно, а сьогодні – рівно 76 років з того самого дня, коли 1944 року з української землі остаточно вигнали ворожі війська.

Перед початком урочистостей учасників заходу попросили дотримуватися маскового режиму, оскільки в нашому місті, як і в будь-якому куточку країни, встановлений карантин.

В цей день із сумом пригадали події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для багатьох українських родин. Подвиг ветеранів тієї війни є еталоном мужності та патріотизму.

Під час визволення України провели безліч військових операцій. В них брали участь і кременчужани, які боролися в різних регіонах України. Закінчила цей етап війни Східно-Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. Через півтора місяця, 27 жовтня, радянські війська визволили Ужгород, а 28 жовтня – вийшли на сучасну західну межу України.

Кременчужани поважного віку стояли з квітами, щоб у кінці заходу покласти їх до пам’ятника.

 

Читайте також: Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 237 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 193 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 407 0