Новини з 1996 року

Кременчук і песики: у парку Миру створили майданчик для вигулу, який нічим відкрити. ФОТО

Артем Кузьменко 04 червня 2020 12:00 794 0

Ще в квітні цього року один із кременчужан висвітлив проблему, яка заважає не лише йому, а й іншим мешканцям міста — на території парку Миру створили два майданчики для вигулу собак, які так можуть називатися лише на папері. Насправді ж власники хвостатих не відчули різниці і як до цього вигулювали тваринок на всій території парку, так і продовжують це робити.

Про проблему користувач під нікнеймом Ярема-Назар Лазор розповів на порталі “Відкрите місто”. На календарі вже четверте червня, а сайт досі показує, що проблема має статус “відкрита”.

 

“В кінці 2019 року виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради було прийнято рішення про виділення на території парку Миру ділянки для вигулу та дресирування собак. По факту було створено 2 майданчики".

 

Перший майданчик завжди закритий. Там є обладнання для дресирування, але який у цьому сенс? Навіть працівники парку не знають, у кого знаходяться ключі та коли його відкриють. Тож це така собі закрита територія, в яку міська влада вклала гроші, для якої парк виділив територію, але дістатися туди не може ніхто, тому що його не можуть відчинити.

Якщо ж його й відкриють, то ввечері там не погуляєш — у цій частині парку взагалі відсутнє зовнішнє освітлення.

Що стосується другого майданчика, то це просто відкрита територія парку, обставлена парканом. Без обладнання і з більшою кількістю недоліків, але, тим не менш, він хоча б відкритий. Увесь час.

На ньому немає воріт, які дозволили б гуляти собакам лише на території майданчика, тому їхнім власникам доведеться міцно тримати повідок і не давати спуску. Ще одна біда — відсутність урни для прибирання після собак.

З самою огорожею також біда — відстань між нею і землею настільки велика, що собаки великих порід спокійно можуть пролізти де захочуть і піти гуляти далеко-далеко, хоч удень зі свічкою шукай.

Також як і на території першого майданчика, так і на території другого немає ліхтарів.

Автор пропонує вирішити проблему таким чином:

- відкрити територію для дресирування собак на постійній основі;

- дообладнати належним чином другий майданчик, встановивши ворота;

- додати секції огорожі, які б досягали землі.

Цікаво, коли за цю проблему візьмуться, якщо територію облаштували ще в 2019 році, а скаржитися почали більше місяця тому?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 466 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 853 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 807 0