Новини з 1996 року

Кременчук корупційний: розгляд справи по віце-меру Усановій знову перенесено

Андрій Михайленко 19 січня 2017 15:01 1326 0

Суддя Апеляційного суду Полтавщини Оксана Корсун перенесла судове засідання через своє бажання отримати додаткову інформацію по справі.

Як уже повідомляла "Програма Плюс", сьогодні в Полтаві о 10-й годині ранку мало відбутися судове засідання по адміністративній справі про корупційність віце-мера Ольги Усанової.

Відомо, що суддя розглядає  апеляційну скаргу Ольги Усанової на рішення Автозаводського районного суду від 20 травня цього року, яким чиновницю було визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією.

Останній раз суд було перенесено в зв’яз­ку з клопотанням захисника віце-мера  з’я­сувати, чи мали право та повноваження пр­едставники місцевої прокуратури складати­ протоколи адмінправопорушення, пов’язан­і з корупцією, та звертатися з ними до су­ду.

Як повідомляє депутат міської ради Оксана Піддубна, згідно з відповіддю НАЗК (націо­нального агентства з питань протидії кор­упції), суддею Корсун було повідомлено, ­що прокуратура діяла в межах своїх повно­важень. Тож розгляд справи нарешті­ зрушив з мертвої точки.

Але суддя зажадала отримати відповідь на­ питання, коли саме були оприлюднені рі­шення «Про утворення виконавчого комітет­у Кременчуцької міської ради, визначення­ його чисельності та затвердження його п­ерсонального складу» та «Про умови оплат­и праці…» та звернулася з відповідним з­апитом до секретаріату виконкому Кременч­уцької міськради.

Через це, як ми вже вказали, розгляд справи перенесено, час та дата уточнюються. Про це ми повідомимо додатково.

Як відомо, віце-мер Руслан Проценко та депутат міської ради Зінаїда Проценко оскаржують рішення Апеляційного суду Полтавської області, який визнав їх винними в скоєнні дій, пов'язаних з корупцією.

 

 

 

 

 


 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди КременчукаКорупція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2750 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3219 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3659 0