Новини з 1996 року

Кременчук буде утеплюватися за кредитні кошти Європейського банку реконструкції і розвитку

Ксенія Омельченко 29 грудня 2017 11:21 735 0

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть Кременчуку кредит у сумі 9 млн євро на виконання програми фінансування енергоефективності в бюджетному секторі. Про це повідомляють у прес-службі ЄБРР.

Фінансування буде надано міському КП "Кременчуцька муніципальна енергосервісна компанія" та допоможе забезпечити економію 19,5 ГВт-год енергії (EUR1, 3 млн у грошовому еквіваленті) на рік у 66 будівлях у всьому місті.

Банк надасть місту  пакет фінансування обсягом 9 млн євро, що складається з довгострокового кредиту банку на суму до 6 млн євро, пільгового кредиту Фонду чистих технологій (ФЧТ) у розмірі 1,5 млн євро та гранту зі спеціального фонду акціонерів (СФА) ЄБРР у розмірі 1,5 млн євро.  

У міськраді зазначають, що Кременчук першим в Україні отримає кошти в рамках програми PSEEF, затвердженої ЄБРР 13 грудня 2017 року.

Та нагадаємо, що це не єдиний кредит для Кременчука. З наступного року в нашому місті за кредитні кошти мають з'явитися нові автобуси, які будуть забезпечувати пільгові перевезення мешканців віддалених районів.  І, можливо, кременчужани таки дочекаються нових тролейбусів, які місто теж взяло у кредит на 8 мільйонів євро.

 

 

.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 465 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 850 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 803 0