Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчужанин, який живцем спалив свою дружину, отримав довічне ув’язнення

Артем Кузьменко 29 жовтня 2020 13:15 388 0

Як зазначав на одному з минулих засідань прокурор, на його пам’яті випадків довічного ув’язнення в Кременчуці не було.

Сьогодні, 29 жовтня, в Крюківському районному суді Кременчука оголосили вирок чоловікові, який облив бензином і спалив живцем свою дружину. Він отримав довічне ув’язнення за:

  •  п. п. 4, 5 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю та способом, небезпечним для життя багатьох осіб) через те, що подія сталася на першому поверсі багатоповерхівки й вогонь міг перекинутися на сусідні квартири;
  • ч. 2 ст. 263 КК України (носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу), тому що в обгорілій сумці на місці події, яку приніс із собою чоловік, знайшли ніж.

Нагадаємо, сама подія сталася 4 червня в одному з магазинів у Крюківському районі міста. 48-річний обвинувачений Андрій Чекал зайшов до магазину, вигнав єдиного відвідувача, зачинив приміщення зсередини, облив вогненебезпечною рідиною свою 36-річну дружину Людмилу й підпалити її.

Жінка встигла натиснути кнопку виклику охоронної служби, але працівники останньої на місці події лише робили спроби виламати решітку й чекали на приїзд оперативних служб.

Згодом поліція затримала палія, а судово-медична експертиза показала, що опіки були на 70-79% тіла потерпілої та виявилися несумісними з життям.

Рівно через три місяці, 4 червня, в залі Крюківського райсуду відбувся розгляд справи по суті. На ньому обвинувачений поводився зухвало, підтримував напружену атмосферу «міцними» словами, які до текстової версії розгляду аж ніяк не впишеш. Мати загиблої ридала й просила покарати «нелюда-зятя». Вона нагадала, як цей чоловік обіцяв, що розлучиться лише з трупом.

Якраз бажання його дружини розлучитися з ним офіційно й стало причиною для вбивства. Чоловік стверджував, що вона йому зраджувала, а те, що сталося 4 червня, він вважає правильним вчинком.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 838 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1527 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1527 0