Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчужани висловили недовіру начальнику поліції Ботвині. Депутати поплескали, однак не підтримали

Валерія Макряшина 09 серпня 2018 12:25 1084 0

Сьогодні, 9 серпня, на пленарному засіданні сесії міськради депутат Оксана Піддубна виступила з депутатським запитом, у якому йшлося про висловлення недовіри начальнику Кременчуцького відділення поліції ГУ НП в Полтавській області Віталію Ботвині. 

Як повідомила Піддубна, до неї звернулися мешканці Кременчука, представники різних громадських організацій та активісти з проханням винести на розгляд сесії та підтримати резолюцію про недовіру начальнику Кременчуцького головного відділення поліції В. Ботвині. 

 

Читайте також: Це не те зло, яке турбує мене зараз, - начальник поліції Ботвина про гральні заклади у Кременчуці

"Ми вимагаємо за непрофесіоналізм, некомпетентність, нездатність організувати роботу Кременчуцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області з протидії численним випадкам телефонного шахрайства, по боротьбі з корупцією в органах місцевого самоврядування, з надання недостовірної інформації та у відмові отримання інформації на запити ЗМІ, а також за участь у протиправному використанні правоохоронців, створення атмосфери страху й тиску на працівників громади та депутатів міської ради в сесійній залі під час проведення 28-го засідання сесії міськради та за нерозуміння необхідності діяльності правоохоронних органів на утвердження та зміцнення громадського активізму.

Відповідно до ст. 87 Закону України "Про Національну поліцію" закликаємо депутатів Кременчуцької міської ради проголосувати за резолюцію недовіри начальнику поліції Віталію Ботвині", - йдеться в тексті резолюції, яку зачитала Піддубна. 

Варто зазначити, що після того, як Піддубна закінчила промову, в залі пролунали оплески. Однак запит, точніше резолюція, депутати не підтримали. 

Згідно з поіменним голосуванням, не підтримали запит міський голова Віталій Малецький та секретар міськради Юрій Гриценко. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 773 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1457 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1467 0