Новини з 1996 року

Кременчужани вимагають відмінити форму в школі та радянські «лінійки», на яких непритомніють діти

Марина Баніт 27 травня 2017 11:13 1358 0

У Кременчуці поширюється відео з незвичайного останнього дзвоника в київській школі, де діти не стояли як вкопані на лінійці, але увесь день провели з іграми, розвагами, весело. Вчителі та учні прийшли у простому та зручному одязі. Атмосфера панувала досить віддалена від того, що проходило у школах країни та Кременчука в тому числі – діти були задоволені.

Тож кременчужани долучилися до обговорення такого дійства. Вони навіть звернулися до Геннадія Москалика, головного освітянина міста, з проханням:

«Я сьогодні профілонила останній дзвоник... але вже знаю, що нічого не пропустила. Це Київ. І на цьому відео все прекрасно (без стьобу). Останній дзвоник такий, як він має бути. Діти СИДЯТЬ... випускники є. Що вони запам"ятають - учителів, які подарували їм свято. Це лише частина - далі був квест. Геннадій Москалик, дуже Вас прошу, встановіть регламент останніх/перших дзвінків. Ну не мусять вони йти більше години. Вони взагалі мають бути дуже короткими - десь півгодини. І приберіть наказом (бо по-іншому, здається, нн вийде) радянську форму. Ну надворі 2017 рік . Якось жахливо чути: а в нашій школі діти непритомніли (у нашій також. Причому не один). І це не одна школа в місті. Може, подумаємо, як це змінити?»

Далі на цю тему дописували (мовою оригіналу):

«Полтора часа втыкал. Бесился. Девочку одну скорая забрала. На**р детям стоять и выслушивать, как вылизывают жопу ****** (прізвище діяча пропущено кореспондентом), самодеятельность и пафосные поздравления? Им вообще неинтересно, я наблюдал. Если бы табеля выдавали до линейки, а не после, большей бы части там точно не было», - прокоментував Ігор Прокопенко.

«Открою тайну - учитель еще не идет в отпуск и поэтому табель можно забрать на следующий рабочий день. Или они меняют формат, или я не буду ходить на линейки (с ребенком, естественно) и постараюсь объяснить остальным, что там нечего делать», - відповіла дописувачу активістка Алла Заможська.

Варто додати, що, дійсно, в Кременчуці у школах так і проводять лінійки, як це було в радянські часи. Майже у всіх закладах не помінялися й сценарії свят – лише тільки пісні та прізвища міняються. Також у кожній школі намагаються возвести до рівня бога свого спонсора, політичного діяча. У Кременчуці є школи, де директори рекламують різних політиків, чиновників, міського голову.

Чи варто щось змінювати – вирішувати кременчужанам.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1608 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1688 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1604 0