Новини з 1996 року

Кременчужани скаржаться на нові зупинки - від дощу сховатися неможливо

Альбіна Козлова 27 листопад 2018 11:45 636 0

Сьогодні, 26 листопада, в мережі Фейсбук з`явився пост про наболіле... Й тут знову не обійшлося без теми зупинок громадського транспорту в нашому місті.

"Скільки вже обговорено, скільки заплановано, скільки збудовано, а їм усе одно не так", - напевно, думають у міськвиконкомі. Ми вже неодноразово писали про побудовані гарні й новенькі зупинки для містян. Скільки було радості й надії, але ж...

Як виявляється, на практиці все не так, як на папері. Тому нові зупинки, що мають захищати від негоди людей, які очікують свого транспорту, не пройшли випробування: дощ з вітром пробиває скляну стелю й заливає лавку. Людям ні сісти, ні речі поставити. Тож дах начебто і є, але від дощу не рятує.

На це скаржаться жителі Крюківського району і як доказ - постять фото мокрої лавки на зупинці Чуркіної, що біля банку.

"Зупинка Чуркіна (банк). Зробили нову зупинку. Від дощу не сховаєшся. Дах можна було зробити більшим? Під дахом уся лавка мокра. Скло вгорі зроблено не до даху. Дощ ллє з усіх боків, попрапляючи на лавку... Що НЕ було зупинки, що вона є - різниці ніякої".

Деякі містяни не стримують саркастичних зауважень: "Відразу видно, що роботи з проектування, розробки та встановлення робили "професіонали", а дехто співчуває. Втім усе - як завжди, щось роблять, будують, а в експлуатації все "кульгає". 

Фото користувачів Фейсбуку

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1198 0