Новини з 1996 року

Кременчужани обурені ставленням КП «Спецкомбінат ритуальних послуг» до живих і мертвих

Віктор Крук 20 жовтня 2016 11:30 1416 1

Комунальне підприємство працює так, як зручніше йому, а не мешканцям міста.

Більшість кременчужан мають можливість відвідувати могили рідних та близьких їм людей лише у свій вихідний, бо в інші дні тижня знаходяться на роботі. Проте знайти у цей день когось із адміністрації кладовища неможливо – у них теж вихідний.

Минулої неділі біля адмінбудинку Свіштовського кладовища зранку зібралися близько двох десятків людей, у яких виникли різні запитання до адміністрації найбільшого кладовища в Кременчуці. Дехто хотів отримати інформацію про місце захоронення. Зокрема, сім’я із Рівного, яка у свої вихідні поїхала до Кременчука, щоб відвідати могилу дідуся. У суботу цілий день в дорозі, а в неділю прийшли на кладовище і побачили зачинені залізні двері без жодної інформації.

Про це редакції розповів Олександр, який сфотографував ці двері адмінбудинку, аби чиновники потім не сказали, що все було не так.

«Я там знаходився з 8:00 до 11:00. Жодного представника адміністрації, ніяких охоронців. Ми кілька разів обійшли все кладовище і не знайшли нікого. Раніше на дверях висів розпорядок роботи кладовища, а тепер і його немає. Це місце замазане білою фарбою. Люди були вкрай обурені. Дехто приїхав здалеку, шукав могилки і не міг їх знайти», - розповів Олександр.

За його словами, навіть тим, хто знав ряди і місця поховання, на самому кладовищі не могли зорієнтуватися і знайти могили, адже там немає жодного вказівника. Лише загальний план кладовища, закріплений на стіні адмінбудинку.

Кореспондент зателефонував на КП «Спецкомбінат ритуальних послуг», який утримує міські кладовища. Директора Олега Прихнича на місці не було і на питання редакції відповів головний інженер підприємства  Сергій Котов. За словами керівника, адміністрація на міських кладовищах працює у будні дні, з 8:00 до 16:00, у суботу – до 14:00, а в неділю у працівників вихідний день. Він пообіцяв усунути недолік і розмістити на адмінбудинку кладовища цей графік роботи.

На зауваження автора, що саме у неділю кременчужани мають можливість відвідувати могили близьких і було б доцільно, щоб у цей день хтось з адміністрації таки був на робочому місці, Сергій Котов відповів, що «у нас же вихідні мають бути». 

З цим не посперечаєшся – кожнен працівник має право на вихідні і комунальники так само. Проте нескладно для одного працівника вихідний перенести на інший день тижня, щоб у неділю він міг надавати інформацію чи допомогти відвідувачам кладовища в інших питаннях. Та, схоже, що у нас комунальники працюють так, як зручніше їм.

Редакція сподівається, що в мерії знайдуться посадовці, які допоможуть керівникам КП «Спецкомбінат ритуальних послуг» відрегулювати графік роботи підприємства та допомогти вирішити це елементарне питання. Адже комунальні підприємства створені і працюють за гроші кременчужан і для обслуговування мешканців нашого міста. Тож мають працювати не за тим графіком, який зручніше їм, а так, як зручніше кременчужанам.

 

Теги: Свыштовське кладовищеСпецкомбінат ритуальних послугСвіштовське кладовище

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

_Linel_ 20.10.2016 12:53

Зробіть вихідний день - ПОНЕДІЛОК!!! Тому що неділя - це майже у всіх один вихідний день коли можна приїхати і поприбирати, а заїхати машиною не можливо, так как як зачинено... :( А я мне не одне поховання на кладовище і в різних частинах... :(

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 466 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 853 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 804 0