Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчужани хвилюються за Сухий Кагамлик - річка висохла й не допомагають навіть дощі. ФОТО

Валерія Макряшина 02 листопад 2020 14:05 595 0

"Буде дуже гарна набережна з шикарним видом на болото..." - так кременчужани коментують світлини, які в мережі Facebook опублікував голова ГО "Координаційний центр об'єднань ветеранів АТО" й керівник Музею військової історії Кременчука Володимир Поляков.

На фото зображений Сухий Кагамлик, який, як бачите, висох і якому, як зазначив чоловік, не допомагають навіть осінні дощі. За його словами, так річка не висихала ніколи і виглядає вона не найкращим чином. 

"Так С.Кагамлик ще ніколи не висихав. Вода впала більш ніж на один метр. Не допомагають і осінні дощі. Таким квітучим він був цієї весни (фото в матеріалах під головним). Наступної, мабуть, уже не буде. Агов, екологи! Що робити?!!....." - б'є на сполох Володимир Поляков. 

Нагадаємо, що на річці Сухий Кагамлик нині триває будівництво нової набережної. Але чи буде вона мати пристойний вигляд у "дуеті" з висохлою річкою - питання. Питання, яке цікавить громадян і на яке, на жаль, не шукають відповіді наразі міські чиновники. 

А інше, що варто додати, - витік води вже з самого Сухого Кагамлика теж пересох і це можна побачити вже біля педколеджу та комунального підприємства "Муніципальна варта".

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 7 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 930 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1637 0