Новини з 1996 року

Кременчужанам презентували японську культуру на поетичній вечірці. ФОТО

Ксенія Омельченко 20 квітня 2017 15:53 1019 0

Кожна країна намагається встановити найбільш вдалу атмосферу взаємоспівробітництва з іншими країнами. Дуже часто це обумовлено тим, що країні необхідні партнери на міжнародній арені, оскільки вона сама неспроможна вирішити ті чи інші внутрішні проблеми. Саме для цього подекуди президенти країн здійснюють візити поваги до інших країн з наміром виявити свою повагу та з очікуванням підняття свого престижу на міжнародній арені.Останнім часом одним з найкрупніших іноземних інвесторів в Україні є Японія. Саме тому, окрім офіційних візитів Президента України, 2017 рік було оголошено роком Японії в Україні.З цієї нагоди у відділі абонементу Кременчуцької ЦМБ ім. М. Горького відбулася тематична вечірка «Поетична сакура».
 


 

Гостей було досить багато, але, зрештою, місця вистачило всім. На початку заходу кременчужан ознайомили з прикладами японської літератури - трирядковими ліричними віршами хокку (хайку).
 


Долучилися до заходу й кременчуцькі  молоді поети з АРТ-групи «Творчий Кременчук».

Аби краще зрозуміти японську культуру, усі бажаючі, а можна сказати - взагалі всі, спробували себе у виготовленні квітки орігамі. А після майстер-класу та пізнавальних відео присутніх розважала надзвичайно весела театралізована гра.

Як зазначають гості заходу в соцмережах, вечірка подарувала їм ціле море позитивних емоцій. Як зазначають організатори, вже 23 квітня відбудеться ще один цікавий вечір, присвячений Дню книги та творчості Євгена Євтушенка.

 

 

 

Теги: Культура КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 678 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1070 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1015 0