Новини з 1996 року

Кременчужан, які брали участь в Афганській війні, нагородили орденами

Іона Харченко 21 лютого 2019 11:30 448 0

Сьогодні, 21 лютого, на пленарному засіданні XXXV сесії Кременчуцької міської ради VII скликання кременчужан нагородили орденом «30 років з дня виведення військ з Афганістану» та почесними грамотами.

Українська спілка ветеранів війни в Афганістані за поданням Кременчуцької спілки ветеранів війни в Афганістані нагородила цим орденом таких містян: полковника, кавалера Червоної Зірки Сергія Вовка, старшину розвідроти, кавалера ордена Червоної  Зірки, двох медалей "За відвагу" Віталія Дедюріна та Івана Пісню.

Сергій Вовк – бойовий офіцер, який вивів не одну колону під обстрілами та зберіг життя багатьом солдатам і офіцерам. За його подвиги він отримав бойові нагороди. Тому зараз ветеранська громадськість і представила цього чоловіка до нагороди.     

Іван Пісня останні роки активно займається громадською роботою, допомагає сім’ям загиблих в Афганістані, підтримує їх, фінансово допомагає проводити різноманітні просвітницькі й освітні заходи для молоді.     

Почесну грамоту Полтавської обласної державної адміністрації отримав голова правління громадської організації «Полтавська обласна організація інвалідів війни, Збройних Сил, учасників бойових дій та силових структур» Борис Гонза. Його нагородили за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. А також за роботу для згуртування ветеранської громади та просвітницьку діяльність.

Також Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації нагородили члена правління громадської організації «Полтавська  обласна організація інвалідів війни, Збройних Сил, учасників бойових дій та силових структур» Андрія Потапенка.

Отримав Почесну грамоту Полтавської обласної державної адміністрації й голова правління громадської організації «Кременчуцька районна організація інвалідів війни, Збройних Сил, учасників бойових дій та силових структур» Юрій Терещенко за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху та військово-патріотичне виховання молоді.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1197 0