Новини з 1996 року

Кременчужан вчили релаксувати під звуки етнічних інструментів

Ксенія Омельченко 08 липня 2017 13:40 673 0

Всі, хто прийшов учора ввечері на пляж, стали свідками надзвичайного дійства - трайбл-вечірки. 

- Совсем недавно мы решили сделать такой "прорыв в массы" и популяризировать трайбл культуру. Что такое трайбл? Это племя. Племенной - национальный, только еще глубже. То, что было раньше. Это часть нашей истории. И сегодня мы попытаемся достичь нижних слоев нашей психики. Мы сейчас по-играем немного, затем будет танцевальный блок. Вы сможете попробовать подвигаться, как вы чувствуете, попробуете спонтанные движения. Так, как вам будет подсказывать тело. Оно будет отзываться на ритм, ведь ритм есть во всем, - розповів на початку виступу Олексій Токар, один з учасників Go Tribal Project.

І дійсно, музика, яку почули містяни дивувала та заспокоювала. Які б не були клопоти вдома чи на роботі, вчора на узбережжі вони всі відходили на другий план. У свідомості залишалися лише звуки та природня краса - майже безмежний пляж, вечірній Дніпро та купальське вогнище. 
 


 

До речі, грали не тільки музиканти, але й усі бажаючі. Хтось вперше спробував відбивати ритм на африанському барабані джембе, а хтос приходив вже зі своїми інструментами - варганами та глюкофонами.
 


 

Якщо ж вірити дослідженням вчених, у світі існує певний взаємозв'язок між мисленням і фізичним станом людини.Усі враження індивіда, його настрій і душевний стан безпосередньо впливають на його імунну систему.  А як відомо, більшість хвороб пов'язано саме з нашими зажимами.

Чим менше у нас тілесних зажимів, тим жвавіше ми мислимо, краще себе почуваємо, і звичайно ж отримуємо більше задоволення від життя. Саме у цьому і допомагає темпо-ритмічна музика. Вона спонукає до танцю, допомагаючи людині, відчувати себе впевнено, повертає віру в себе і налаштовує на краще.
 


 

Практикували присутні й розмови на невідомій мові. 

- Все, кто здесь есть, знают как минимум два языка - украинский и неправильный. Вот я знаю хорошо английский и неправильный. Но сегодня, мы поговорим на другом языке, неизвестном вам ранее, - зазначав Олексій.

На подив присутніх, невідома мова виявились не іспанською, а - вигаданою. Люди говорили  мовою, яка водночас всіх поєднувала і всіх розділяла, яка була зрозумілою для будь-кого і ні для кого водночас. Кожен уявляв щось своє, чуючи ці незвичайні слова та звуки.
 


 

Вже через кілька годин встояти на одному місці було не можливо. Всі присутні поділилися на тих, хто грає і тих, хто танцює. І, можливо, це було не схоже на танці шаманів, однак кожен рух був наповнений сенсом. Адже саме в цьому і полягає сенс трайбл танців. Передавати свої відчуття рухами, ритмами, вібраціями.
 


 

Вечір музичних і танцювальних імпровізацій завершився майже о другій годині ночі.

Як виявилося, на узбережжі музиканти були не одні. На іншій частині пляжу були помітні "фаєрщики" (від англ. fire), які виконували надзвичано гарні трюки з вогнем.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 675 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1068 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1013 0