Новини з 1996 року

КрАЗом і трактором й не попередив дерева. КП «Благоустрій Кременчука» збирає листя на бульварі Пушкіна

Олександр Курилов 27 жовтня 2017 16:07 998 0

У Кременчуці сьогодні – день прибирання опалого листя для працівників комунального підприємства «Благоустрій Кременчука». І не біда, що половина цього зеленого й жовтого листя на деревах ще висить й опадати не думає.

Не біда, бо головне в нашому місті – робити хоч щось.

Це сьогодні бульвар Пушкіна та кипуча  діяльність наших комунальників. Кипуча, бо у величезний «КрАЗ», який тягне 16 тонн каміння чи землі, ми накидаємо трактором-навантажувачем листя й усе це веземо на звалище.

Однак уже з понеділка, бо листя чомусь опадати не хоче, – така ж з операція з трактором і двома вантажівками та бригадою кремезних чоловіків буде повторена.

І це добре, що в наших комунальників для цієї справи є тільки КрАЗ. Бо якби було щось більше, зразка «Комацу» чи «Білаза», то ним би теж возили повітря на звалище.

Однак якщо так працювати, то скільки ж коштів з міського бюджету потрібно на боротьбу з листям і чи вистачить взагалі для такої справи наших податків?

Можливо, в цьому випадку місту варто було б взяти кредит на багато мільйонів євро, аби ці гроші списати на невідомо що й про них забути?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0