Новини з 1996 року

Корупція мерії: суд завтра має визначитись щодо корупційності дій віце-мера Усанової

Андрій Михайленко 09 лютого 2017 15:23 895 0

Завтра, 10 лютого, суддя Апеляційного суду Полтавської області Оксана Корсун має винести остаточне рішення по справі про адмінправопорушення відносно чиновниці.

Сьогодні ж суддя видалилась в нарадчу кімнату після заслуховування доводів захисту віце-мера та представників Кременчуцької місцевої прокуратури.

Як відомо, суддя розглядатиме апеляційну скаргу Ольги Усанової на рішення Автозаводського районного суду від 20 травня цього року, яким чиновницю було визнано винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією.

Тоді віце-мер Кременчука отримала оцінку своїх дій на першій сесії міськради нинішнього скликання.

Автозаводський районний суд в особі судді Оксани Пальчик зачитав рішення, яким визнав винною Ольгу Усанову у порушенні частини 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Підставою для таких висновків суддя назвала голосування Ольги Усанової за призначення її заступником міського голови. А також голосування за затвердження проекту рішення про посадові премії та надбавки міському голові і його заступникам (фактично - голосувала сама за себе).

Нагадаємо, на попередньому судовому засіданні, яке відбулось 19 січня цього року,  суддею Корсун було повідомлено, ­що прокуратура діяла в межах своїх повно­важень, коли складала на чиновницю матеріали про правопорушення.

Як відомо, віце-мер Руслан Проценко та депутат міської ради Зінаїда Проценко оскаржують рішення Апеляційного суду Полтавської області, який визнав їх винними в скоєнні дій, пов'язаних з корупцією.

Чи спіткає Усанову доля подружжя Проценків, стане відомо вже завтра.

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПолітика КременчукаСесія міської радиКорупція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2467 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2931 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3370 0