Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Коронавірусні випускні у Кременчуці. МОН і департамент не рекомендує, але батьки знають краще?

Людмила Скачко 31 травня 2021 16:25 264 0

Цього року ніяких випускних урочистостей не має бути.

Про це "Програмі Плюс" повідомив директор Департаменту освіти в Кременчуці Геннадій Москалик. 

За його словами, 4 червня відбудеться вручення атестатів 9-класникам, а 30 червня – 11-класникам. Тобто ніяких урочистостей під час вручення атестатів не буде - все пройде тихо у класі з класним керівником. Що далі робитимуть діти - це вже їхня справа, водночас проти випускних вечорів виступило й Міністерство освіти та науки України. 

“На період дії карантину запропоновано утриматися від проведення будь-яких масових освітніх, спортивних та культурно-мистецьких заходів у всіх закладах освіти, організованих екскурсійних поїздок, виїздів груп учнів і студентів у туристичні подорожі тощо, а також вжити невідкладних заходів, спрямованих на мінімізацію безпосередніх фізичних контактів між учасниками освітнього процесу. З огляду на зазначене, рішення про проведення випускних вечорів, відповідно до повноважень, ухвалюють керівники закладів освіти“, – кажуть у МОН. 

Але за інформацією, яку "П+" отримала, поспілкувавшись з деякими випускниками навчальних закладів Кременчука, стало зрозуміло, що не всі будуть дотримуватися вищевказаних рекомендацій.

Випускники 28 гімназії будуть святкувати в ресторані "Merlin", інші - в "Armenia". Та все ж таки є й ті, хто бояться вірусу, тому віддають перевагу відпочинку на природі, наприклад випускники 6 ліцею планують дочекатися гарної погоди й поїхати за місто на пікнік. Кажуть, так батьки спокійніші й витрат насправді менше. Не потрібно купувати сукню, костюм чи робити зачіску і макіяж.

"Ми просто зберемося й поїдемо в якийсь ліс, звичайно, у супроводі дорослих, вони також з нами відпочинуть", - говорить випускниця.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 11 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 931 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1637 0