Новини з 1996 року

Коронавірусні вибори в Кременчуці. Безпека деяких членів виборчкому коштує понад 100 000 гривень

Валерія Макряшина 22 жовтня 2020 16:15 564 0

У неділю, 25 жовтня, в Кременчуці, як і в усіх інших містах України, пройдуть вибори й відбудуться вони по-новому, з обов'язковими правилами та обмеженнями. 

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в країні, у зв'язку з поширенням на території області коронавірусної хвороби, всі виборчі дільниці на округах матимуть вигляд приймального відділення лікарні.

Усі члени окружної і дільничної виборчої комісії будуть одягнуті в медичні халати, в приміщення дільниці не пускатимуть нікого без засобів індивідуального захисту (маски, респіратора тощо), також у виборців обов'язково повинна бути з собою ручка. 

Автозаводська районна адміністрація виконавчого комітету Кременчуцької міської ради вже підготувалася до виборів "у новому форматі".

Відповідно до інформації, яка оприлюднена на сайті публічних закупівель Prozorro, районна адміністрація вже придбала захисну атрибутику на загальну суму понад 100 тисяч гривень.

Так для матеріально-технічного забезпечення виборчого процесу членам виборчої комісії було придбано: 13 800 захисних масок на загальну суму 37 тисяч 170 гривень (вартість 1 маски =  2 грн 60 коп), 1 800 пар одноразових рукавичок на загальну суму 11 тисяч 400 гривень (вартість 1 пари = 6 грн 30 коп) та 1 800 ізоляційних медичних халатів, вартістю 35 гривень кожен (всього на них витратять 63 тисячі гривень).

Строк поставки товарів - до 23 жовтня.

Поставить маски та рукавички в Автозаводську районну адміністрацію кременчуцька ФОП, яка займається торгівлею саме фармацевтичних товарів. Халати ж до Кременчука надішле ТОВ із селища міського типу Миропіль (Житомирська область), основна діяльність якого - продаж нижньої білизни та виробництво трикотажу. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 637 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 836 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1196 0