Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Коронавірус. У Кременчуці збільшено термін лікування хворих на пневмонію і ось чому

Олександр Курилов 30 квітня 2020 11:30 644 0

Кременчуцькі медики відзначають збільшення часу, який тепер потрібен, щоб вилікувати хворого з пневмонією в інфекційному відділенні лікарні "Кременчуцька". 

Тож якщо раніше на це потрібен був тиждень, то сьогодні з аналогічним протоколом лікування мова йде про перебування в лікарні не менше ніж 20-22 дні.

Про те, що сьогодні, якщо людина захворіла на пневмонію, то, найімовірніше, це буде атипова пневмонія, на засіданні протиепідемічного штабу в міськвиконкомі розповів керівник міського управління охорони здоров’я Максим Середа.

За його словами, в квітні лікування атипової пневмонії у Кременчуці проходить важко – по два тижні немає позитиву при лікуванні, яке максимально мало б складати 16 днів.

«Раніше в стаціонарних умовах ми лікували пневмонію і за 7 днів. Але сьогодні - 20-22 дні. Якщо вірус зачепився, то прогнози ніхто не може дати. Хвороба проходить без симптомів, але є випадки з температурою плюс 38, яку не вдається збити», - за словами Максима Середи, для лікування хворих використовують такі ж ліки від коронавірусу, як і в Китаї та Італії.    

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 871 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1563 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1559 0