Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Комунальники образять улюбленого ФОПа? Новий тротуар до вулиці Київської таки буде

Валерія Макряшина 02 грудня 2020 14:15 959 0

І тут з'являється третій. Саме так майже завершується оголошений повторно тендер на роботи з укладання гарної тротуарної плитки від будинку №29 по вулиці Вадима Пугачова до вулиці Київської. 

Відповідна інформація була оприлюднена традиційно - на сайті публічних закупівель Prozorro.

Нагадаємо, перший тендер на роботи не завершили і по суті відмінили через брак учасників, бо ніхто, крім ТОВ "Фірма "Будівельний двір", започаткована підприємцем Володимиром Борщем, про наміри взятися за будівельні роботи не оголосив.

 

Читайте також: Величезний багатомільйонний ремонт тротуару на вулиці Вадима Пугачова розпочався. ФОТОрепортаж

 

Тепер же торги на роботи, замовником яких є Комунальне виробниче підприємство "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва", майже завершилися і взятися за них може, як не дивно, не місцевий ФОП і не місцева фірма.

За результатами аукціону, найменшу ціну за свої послуги запропонував приватний підприємець Чаплинський Сергій Леонідович з міста Кропивницький. Чоловік знизив ціну більш ніж на 1 мільйон гривень, тоді як його конкуренти - те ж ТОВ "Фірма "Будівельний двір" та полтавське ПП "Поло-Інвестбуд" оцінили свої роботи не так скромно. 

А тоді як переможцем, відповідно до тендерних умов, вважається той, хто згоден взятися робити тротуар за найменшу винагороду, то кременчуцька фірма і полтавське підприємство з цим підрядом у тому ж підрядному прольоті. 

При цьому всьому взятися за роботи, що розпочнуться під снігом і завершаться майже аналогічно, але у 2021 році, ФОП із Кропивницького, який взагалі ніколи нічого в Кременчуці не робив, запросто може. Тим більше, що досвід у нього будівельний є, але в тому ж Кропивницькому. 

Питання одне - чи дозволять дадуть кременчуцькі комунальники цей підряд у руки іншим, не вподобаним міською владою фірмам і ФОПам, які власну роботу оцінюють за максимальною шкалою, без жодних знижок, ніби знаючи наперед, що отримають замовлення в будь-якому разі. 

 

Читайте також: "Хаосно-підрядна" паніка в Кременчуці: не доробили одну частину тротуару, як замовили іншу - за 4,6 млн

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 0 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 925 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1635 0