Новини з 1996 року

Команда мера закопує мільйони гривень, а в дитячій поліклініці кояться жахіття

Марина Баніт 14 листопад 2017 11:20 1752 0

"Програма Плюс" щодня повідомляє про різні проекти рішень у міській раді, яких останнім часом дуже багато. Більшість з них - це витребування коштів у нікуди.

Ось, наприклад, туалет у парку - не простий та акуратний, а простий і за 1,4 мільйона грн. - Кременчук вслід за Горішніми Плавнями: то без туалетів, то - золоті з золотими унітазами будують.

Ось програма, коли дітям мізки будуть промивати патріотичними гаслами і для цього аж 8 мільйонів грн. потрібно - Нова Програма: дітей вчитимуть захищати Батьківщину. Будуть парашути, зброя, але є питання

А ось кредит з переплатою у 25 мільйонів грн. - Депутати шоковані подробицями кредиту на тролейбуси. Взяли кота в мішку.

Ще 120 мільйонів гривень закопають, як сказав депутат Іванян, у парки -  "Зовсім обнагліли! Хрін вам, а не парки! Гроші крадуть, куди ви дивитесь?" - Іванян про мільйони.

Усілякі концерти з модними ді- та віджеями поглинають неймовірні суми - «Ай лаве» Кременчук навіть небо роздратували. Дикий день молоді і воплів діджея. ВІДЕО

При цьому всю славу, всю велич та все визнання міський голова зі своїм близьким по духу народним депутатом привласнює собі. Про це свідчить реклама на останньому концерті, коли, не сплативши жодної копійки за свято, міський голова і депутат виявилися підтримувачами концерту.

Читайте також: Депутат Оксана Піддубна вимагає стягнути гроші за "шкільну" рекламу нардепа Шаповалова

Так само на встановлених за кошти міста каруселях кременчужани помічають таблички про нібито причетність фіолетової команди до цього. Дуже цікаво, як міський голова разом зі своєю добре забезпеченою командою все це встигає?   

І це лише скандали минулих тижнів. А їх у Кременчуці щодня доволі багато. Бо грошей у міському бюджеті достатньо. Але їх тринькають наліво і направо. І саме про це заявляють і активісти, і депутати з опозиції. Найближчі люди міського голови при цьому мають найвищу в місті заробітну плату,  знайомі бізнесмени мають угоди на замовлення товарів чи послуг. У них усе добре...

А ось що мають кременчужани насправді?

А мають вони те, про що не можуть мовчати:

 "Ось так виглядає очне відділення другої дитячої лікарні. Остогидло слухати, що вони роблять медичні реформи на краще у Європу... То і спочатку зробіть достойними лікарні. Щоб там не було огидно перебувати в таких умовах. Це тільки одне відділення. Інші теж огидні. Бо то наша держава все робить для народу, щоб нам краще було. Напевно, їхні діти і вони самі в таких умовах не перебували... та хай і не перебувають", - пише Марина Скотаренко у ФБ.

 

 Варто пояснити, що після децентралізації місто має дбати про стан медичних закладів. З огляду на те, що грошей достатньо, стає зрозуміло, що в міської влади інші орієнтири.

Просто деякі чиновників власних дітей не мають, а ті, хто мають, можуть дозволити собі приватних лікарів. Може, тому в нашому місті дитячі медичні заклади у відверто непристойному стані?

Це в лікарнях для дорослих, куди гроші носять великими сумами, можна зробити ремонт. А діти? Сюди, мабуть, не вигідно вкладати гроші. Чи, може,  причини інші?

Як би там не було, "Програма Плюс" звертається до міської влади. Шановне вельможне панство, будьте такі ласкаві, дайте з тих мільйонів, виділених на всіляку дурницю, трохи грошей на дитячі медичні установи - на поліклініки та лікарні.

Майте совість. 

Читайте також:

І таргани в дитячій медицині… Мер Малецький про міську дитячу лікарню

Міська дитяча лікарня списала дороге обладнання. У мерії підозрюють - списано для продажу

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2470 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2933 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3373 0