Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кого і за що штрафує мерія у Кременчуці? Про траву, рекламу і собаку. Результати адмінкомісії

Ксенія Омельченко 06 липня 2017 17:29 959 0

Сьогодні у міськраді був день великих рішень. На нараді в малій залі заслуховували громадян та вирішували, виписувати їм штрафи чи ні. І що цікаво, так це факти порушень, за якими були складені аміністративні протоколи.

Кілька перших громадян, які були запрошені до зали, обвинувачувались у тому, що не покосили траву біля своїх приватних підприємств.

Як зазначила одна з обвинувачених, 73-річна власниця магазину, вона справно платила 504 гривні за покіс трави ТОВ "Місто для людей", однак вони не виконували свою роботу належним чином. Взимку сніг розгрібала вона сама, а влітку сама саджала квіти та косила траву. 


 

Врахувуючи слова жінки, виписувати штраф у виконкомі не стали, однак наголосили, що вона мусить вимагати або належного виконання роботи від даної компанії, або відмовитися від таких послуг взагалі.

- Якщо ви все робите самостійно і це дешевше, то навіщо  вам контракт з цією компанією? - зазначили на нараді.

Зі схожою ситуацією до зали запросили ще одну жінку, яка має навіс без необхідних документів. Але цього разу її штрафували не за нелегальну конструкцію, а за те, що територія довкола заросла травою.

- Я виїжджаю і заїжджаю. Ви розумієте, що там не могла вирости висока трава. Ми після попередження тепер косимо траву і біля навісу, і поряд, хоча це вже не наша територія. Та вас, я бачу, не цікавлять деталі, - пояснювала жінка.

Жінка визнала факт порушення, тож одноголосно було вирішено накласти на неї штраф у розмірі 340 гривень. У майбутньому буде складено ще один адмінпротокол за фактом встановлення навісу.

Тема гаражів та нескошеної трави продовжувалася. До зали був запрошений чоловік, у якого біля гаража також були виявлені зарості. 16 травня йому було надіслано попередження, а перевірити виконання робіт перевіряючі мали протягом двох тижнів, однак вони прийшли вже 18 травня, аби виписати штраф. Хоча вже наступного дня чоловік усе прибрав. Вчасне виконання попередження допомогло чоловіку не отримати ніяких адмінпокарань.

Далі почали розглядати ситуації, пов'язані з незаконним розміщенням реклами. Кілька випадків таких порушень було виявлено у Крюківському районі, де на електростовпах були розміщені оголошення. 

Першою була жінка, яка не вбачала конкретно своєї провини в порушенні. За її словами, підприємці запевнили її, що свою рекламу вони надавали через рекламні агенції. Тобто на питання: "Чому реклама знаходиться на стовпі, а не на дошці оголошень поряд?" - мають відповідати конретно люди, які ці оголошення розклеювали. Та довести це жінці не вдалося. Виписали штраф - 50 неоподатковуваних мінімумів.

Далі до зали зайшли одразу дві жінки.  Як зазначили потім, це продавчиня та директор магазину "Світ рослин". Керівник магазину попросила продавчиню винести картоплю та цибулю на вулицю, аби товар просушився на сонці. Однак уже через кілька годин до магазину завітали патрульні і повідомили про порушення. Довести, що в товарах, які опинилися не на території магазину, немає рекламного підтексту, - жінкам не вдалося. Виписали штраф.

Ще кілька дрібних порушень змінилися темою бабусь на лавочці та собак.  І якщо спочатку посадовцям було все зрозуміло, то, перечитуючи протокол під час наради, виникло багато запитань. 
 


 

За словами чоловіка, він з маленькою 3-річною дитиною та собакою-лабрадором ішов повз 19-й будинок на вулиці Набережній. Діти, які бавилися на дитмайданчику, підбігли до собаки, аби погратися та погладити тварину. За його ж словами, лабрадор був на суворому нашийнику та на повідку. Через характеристики лабрадора, як не бійцівської і мирної собаки, він не надягав намордник. До того ж чоловік запевнив, що з дитиною та собакою вони не гуляли, а просто проходили повз. 

Патрульних, які приїхали чи не одразу, викликали бабусі, що виганяли маленького сина чоловіка з дитмайданчика:

- Йдіть звідси у свій двір. Нема вам тут чого робити!

За словами чоловіка, це ненормальна поведінка. Адже яка взагалі різниця, де він проходить зі своєю дитиною? 

Зовсім інша історія була написана у протоколі. Плутанина досягла такого рівня, що вже було не зрозуміло, біля якого будинку виникла пригода - №13 чи №19. Не могли визначити й породу собаки - пітбуль чи лабрадор.

Така ж плутанина виникла і з рішенням наради. Чоловіку повідомили, що він порушив статтю 154 "Порушення правил тримання собак і котів", бо хоча на собаці і був повідок та нашийник, мав бути й намордник. Єдина умова, коли собака може не носити повідок чи намордник, - спеціальна відмітка та наявність паспорта тварини.

Останнім було рішення щодо мобільної кав'ярні на колесах. Чоловіку, якого перенаправляють уже довгий час з кабінету в кабінет, таки виписали штраф у 50 неоподатковуваних мінімумів. Та, за його словами, у цьому винні самі чиновники. Він уже десяток разів приносить документи, аби визначити, де йому можна стояти зі своєю машиною, однак щоразу приходять відмови. 
 


 

Самі ж представники влади відзначили, що чоловік уже укладав з ними угоду раніше. Тож зараз замість того, щоб махлювати, він міг би просто продовжити старий договір.  Рішення про винесення штрафу підтримали всі, окрім Геннадія Тертичного. За його словами, влада має допомагати підприємцям, а не виписувати штрафи.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 783 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1471 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1478 0