Новини з 1996 року

Каска, чоботи й наколінники. КРЕМЕНЧУЖАНИ ЗАПРОШУЮТЬ МІСЬКОГО ГОЛОВУ МАЛЕЦЬКОГО НА ЕКСТРИМ У ДВОРАХ

Олександр Курилов 13 січня 2016 11:54 893 0

Міського голову Малецького просять одягти гумові чоботи і каску. Останні потрібні, аби доповзти та допливти, аби перша особа міста побачила, як по тротуарах та дорогах плавають і сковзаються мешканці міста.

З таким проханням до міського голови на сторінці «Чесні вибори у Кременчуці» у Фейсбуку звертається волонтер Яринка Митрофанова. І пише вона таке

«Шановний, Віталій Малецький. Дуже шкода, що ви не чуєте простих кременчужан. Тому нам доводиться звертатися до вас через соціальні мережі. У нашому місті багато вулиць, а не тільки вул. Леніна і Перемоги, де знаходиться ваша мерія. Так, у вас там чисто, прибрано і вилизано. Інша частина нашого міста перетворена на гетто, завдяки керуючим компаніям. Вони гроші з людей беруть немаленькі, але нічого не роблять. Сьогодні, на 13 день нового року, ми нарешті побачили двірника. Приїжджайте до нас. Ми покажемо вам місто. Тільки не забудьте взяти гумові чоботи, наколінники і шолом. У нас багато води, слизько. І ми дуже переживаємо за ваше здоров'я. Ви ж так дбаєте про наше місто і про людей. З повагою, кременчужани.
Продовження буде. Це вул 60 років Жовтня, 47. Спасибі за увагу». До звернення також  додається відео.

Теги: комунальне господарство кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 785 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 935 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1290 0