Новини з 1996 року

Карантинові петиції. Що просили та просять у міської влади кременчужани?

Валерія Макряшина 15 травня 2020 13:30 1022 0

Нові зупинки, гроші, надбавки, збільшення тестів на коронавірус і не тільки просили у влади кременчужани в своїх електронних зверненнях під час карантину. 

Варто зауважити, що більшість петицій, які зареєстровані на сайті Кременчуцької міської ради, не набрали необхідну кількість голосів, але, попри це, прохання людей здійснилися.

Втім дякувати за це кременчужани повинні не місцевій владі, а державній, бо зміни, в тому числі карантинні, здебільшого регулює Кабмін. 

Карантин у Кременчуці розпочався 11 березня і вже 17 березня на сайті мерії з'явилася перша "карантинна" петиція. Громадяни просили владу відновити курсування автобуса за маршрутом № 26 (вул.А. Герасимовича - ПАТ "Укртатафта"). Дане прохання набрало лише 11 голосів, але збір підписів ще триває. Водночас зазначимо, що транспортна сфера у Кременчуці зазнала в карантин деяких метаморфоз: спочатку кременчужани їздили зі спецпропусками, потім їх відмінили, залишивши пільги лише для медиків. 

Наступна петиція з'явилася 23 березня. Кременчужани запропонували владі дії, які, можливо, змінять зовнішній вигляд міста. Це демонтаж закопаних автомобільних шин у місті, створення указу, яким забороняється встановлювати балкон такого кольору, який захочеться. Але, попри те, що пропозиція мешканців міста цілком реальна і не вимагає мільйони бюджетних коштів, - підтримку серед містян вона не знайшла. 

Також у своїх петиціях кременчужанин просив мера надати інформацію щодо кількості тестів на СOVID-19, збільшити фінансування медикам і скоординувати роботу громадського транспорту.

Найпопулярніша петиція із карантинних (та і взагалі) - стосовно мерської друкованої кольорової газети, якій ніякий карантин і коронавірус не страшні. Громадяни просили прикрити випуск газети й направити кошти на більш важливі потреби. Петиція набрала необхідну кількість голосів і навіть була розглянута, але... мерія завважала, що припинення потоку інформації просто доб'є кременчужан, які й так збентежені появою коронавірусу в місті. 

Серед останнього, що просили містяни, - це встановлення нових зупинок громадського транспорту (не зі скла) у єдиному стилі, бо скляні зупинки час від часу розбивають і на їх відновлення виділяють все більше і більше коштів з міського бюджету. 

Автори пишуть, що в той час, коли можна вже було давно розробити план із заміни зупинок громадського транспорту, замовити нормальні та комфортні зупинки (не зі скла) і виділити на це кошти лише 1 раз.

Також в кременчужан є претензії до зупинки громадського транспорту, яка встановлена на зупинці "Центр". Особливо взимку жителі часто скаржаться на ці сидіння, адже вони із металу, тому в холодну пору року ними користуватися неможливо. 

"Саме тому важливо, щоб зупинки були у єдиному стилі та були комфортними, і не зі скла. Підтримайте цю петицію. Просимо встановити нарешті в Кременчуці гідні зупинки!! А не такі, як на Вадима Пугачова (Герой України)", - зазначено в зверненні, яке на 15 травня набрало лише 3 голоси з 250 потрібних.

 

Читайте також: Новий міст через Дніпро й "ми - не таргани". Якими петиціями кременчужани "штурмують" сайт президента

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2921 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3393 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3841 0