Новини з 1996 року

КАНДИДАТ МАЛЕЦЬКИЙ ПРОТИ БРУДУ, ЯКИМ ВСІХ ОБМАЗАВ. Ресурсний мітинг проти адмінресурсу у Кременчуці

Олександр Курилов 09 листопад 2015 18:01 1827 0

У Кременчуці сьогодні щонайбільше триста прихильників кандидата в мери міста Віталія Малецького й керівника місцевої партії «Поруч» мітингували біля міськвиконкому.

Зміст промов – вимоги до його опонента Віктора Калашника: не використовувати проти пана Малецького біг-борди, завдяки яким сам пан Малецький потопив у бруді своїх конкурентів.

Ще вимога - не використовувати адмінресурс.

Людей було небагато – всього до 300 осіб, хоча в саму міліцію напередодні повідомляли про 5 тисяч учасників.

 

 

Чому не прийшли інші агітатори й де вони – про це не говорили.

Загалом було не стільки весело, як сумно від учасників зібрання, які від мікрофона нагадували присутнім, що на них з неба дивиться покійний мер міста Олег Бабаєв.

Ще з цікавого – помічник нардепа Юрія Шаповалова, Руслан Проценко всім розповів, як він ледве не постраждав від рук першого заступника мера Кременчука Віктора Калашника. Ледь не постраждав, до речі, бо заважав Калашнику розміщувати таку ж агітацію, яку самі «поручні» розміщували тиждень тому.

Останнього ж на мітингу агітаторів Малецького згадували. Його закликали вийти до мікрофона й дорікали, що «образив» їхнього кандидата в мери Малецького.

Про що говорили – так це про заборонені прийоми, які нібито сьогодні використовуються проти партії «поручень» і про те, що реклама, яку сам Малецький застосовував проти своїх конкурентів, це, виявляється, є порушенням закону.

Захід був цікавий – пенсіонери переконували репортера, що вони прийшли до міськвиконкому не за гроші, але це справа їхньої честі. Чому перед цим агітатори мовчали, коли їхній претендент у мери всіх умив брудом – на це запитання не відповідали.

Сам Віталій Малецький розповів журналістом, що бруд на адресу його опонентів – був не його. А чий він  – невідомо.

Далі ж кандидат у мери Кременчука взагалі від журналістів утік, бо, як на репортера, питання, що пролунали, особливо від колег з «Телеграфа», були для відповіді дуже важкими.

 

 

Останнє - це враження. А вони такі - спроби керівника міської організації «Укроп» Оксани Піддубної та представника «Самопомочі» Кирила Климчука заперечити оратору теж лунали, як і слова, що сам пан Малецький – дуже чесний у нас кандидат у мери Кременчука.

 

 

Настільки чесний, але це вже думка репортера, що клейма про чесність поставити на чоловікові ніде. До речі, за свою брудну рекламу на виборах, якою облив свого опонента, жінку, Ірину Дроздову, пан Малецький ні перед ким не вибачався.

 

Фанатки ПОРУЧнів атакують Піддубну

 

 

  

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 639 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 836 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1196 0