Новини з 1996 року

Кабмін змінює зарплати військовим, однак прокурори отримають ще більше, пишуть у соцмережах

Валерія Макряшина 30 серпня 2017 17:25 1689 0

Кабінет Міністрів України за пропозицією Міністерства оборони України змінив порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям. Таке рішення було прийняте на засіданні Уряду сьогодні, 30 серпня, про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Представляючи проект рішення, міністр оборони Степан Полторак зазначив, що мова йде про нову "філософію" забезпечення військовослужбовців та відновлення соціального захисту та справедливості.

"Порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовців не змінювався з часів Радянського Союзу. В основу грошового утримання входили оклади за військовим званням та посадою. Те, що пропонується сьогодні, - значно підвищить захист і соціальну справедливість. Ми відходимо від того, як було, коли 10-15% забезпечення - це те, що йде на пенсію, а далі - 17 надбавок, які є непрозорими і неефективними", - сказав Полторак.

Полторак також підкреслив, що проект постанови про нарахування військовим уже підготовлений відповідно до плану реформування ЗСУ та відповідно до стандартів Альянсу.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман сьогодні заявив, що військовослужбовці заслуговують на повагу і зростаюче фінансове забезпечення.

"Зараз відбувається формування проекту бюджету на 2018 рік. Ми працюємо з Президентом, РНБО з точки зору формування необхідних ресурсів для підтримки обороноздатності", - сказав прем'єр.

Як раніше заявляв секретар РНБО Олександр Турчинов, структура грошового забезпечення українського військовослужбовця повинна відповідати стандартам НАТО, "не менше 70-80% - посадовий оклад і доплата за військове звання".

Прокуратура отримала більше армії?

Повного тексту постанови та хоч якоїсь конкретики наразі немає. Але в той же час екс-міністр оборони Анатолій Гриценко вже розкритикував документ -  на його думку, найвищі надбавки отримала не армія, а прокуратура:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пізніше Гриценко сам особисто поспілкувався зі Степаном Полтораком з приводу діючого грошового забезпечення військових. Про це та про подробиці розмови Гриценко написав на своїй сторінці у Facebook : 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2539 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3003 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3443 0