Новини з 1996 року

Хто ці люди, які розклеюють рекламу, не знають навіть самі підприємці, зате штрафи платять чималі

Людмила Скачко 21 січня 2020 15:45 359 0

Сьогодні, 21 січня, на засіданні адміністративної комісії, яке відбулося в міськвиконкомі Кременчука, розглянули ряд порушень, пов’язаних із розповсюдженням незаконної реклами.

Але виявилося, що не все так просто. Кременчужани, яких притягують до адміністративної відповідальності, не розклеювали рекламні плакати, листівки на електроопорах чи інших спорудах.

Тобто цим займаються якісь інші люди, яких вони навіть "нібито" не знають.

Судячи з усього, є якийсь ФОП чи підприємство, яке "ні сном ні духом" про те, що їх рекламують, але як це можливо? Хтось усе ж таки є замовником?

Може, в місті з’явилися волонтери, які створюють за власний кошт рекламу для місцевих підприємців і потім ще й розповсюджують по місту?

Чи, може, хтось намагається прикрити таким способом правду? Рекламу розміщують без дозвільних документів і в недозволених місцях, хтось взагалі працює незаконно, от вам і хитрощі.

Тож усіх винних сьогодні було оштрафовано на 50 неоподаткованих мінімумів (850 гривень) і на 100 неоподаткованих мінімумів (1 700 гривень). Ті, кого оштрафували на більшу суму, вже не вперше попадаються на правопорушеннях.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2615 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3076 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3518 0