Новини з 1996 року

Ходяча катастрофа: екс-комбата роти поліції "Кременчук" Беркелю впіймали "на гарячому"

Андрій Михайленко 27 травня 2016 11:51 3304 0

За тим, що відомо, працівники внутрішньої безпеки поліції затримали "на гарячому" екс-комбата роти поліції "Кременчук" (нині включена до складу батальйону "Полтавщина") Олега Беркелю та його колегу під час вчинення протиправних дій у Семенівському районі, на території Сулинського заказника.

Як повідомляють джерела "Програми Плюс", було складено матеріали про незаконний вилов риби. Але неприємності для пана Беркелі та його колег на цьому не закінчуються.

Читайте також: Корупція в роті "Кременчук". Епізод 3. Сумніви щодо бою із сепаратистами 3 вересня 2014 року під Трьохізбєнкою. ВІДЕОдоказ

Від мешканців села Горошине (межує із Сулинським заказником) стало відомо, що правоохоронці займалися звичною для себе практикою вимагання з місцевих рибалок коштів за право вилову риби, про що "Програма плюс" повідомляла ще торік.

Джерела нашого видання вказують, що екс-представники роти "Кремечнук" не мали службового відрядження до Сулинського заказника.

Читайте також: Корупція в роті "Кременчук". Епізод 1. Безпілотники та тепловізори для полювання та рибалки - не для АТО. ВІДЕОсвідчення

Начальник відділу комунікацій ГУ Нацполіції Полтавщини Юрій Сулаєв інформацію наших джерел підтвердив опосередковано. Ним зазначено, що працівники внутрішньої безпеки  поліції нині дійсно працюють на території Семенівського району по декількох особах. Про результати перевірки буде окремо повідомлено.

Читайте також: Патрульні поліцейські впіймали командира роти "Кременчук" Олега Беркелю з підробними документами

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПоліція Кременчукарота КременчукКорупція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2468 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2932 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3372 0