Новини з 1996 року

Хочуть покращень для бізнесу Коломойського? Депутати Кременчуцької міськради приймуть звернення

Олександр Курилов 10 травня 2021 16:22 504 0

Депутати Кременчуцької міськради не будуть стояти осторонь фінансових інтересів олігарха Коломойського,  але приймуть звернення на підтримку його бізнесу.

Й це майбутня сесія Кременчуцької міськради, яка відбудеться 25 травня й рішення, які буде прийнято депутатами з партії олігарха «За майбутнє», або «За майбах».

Й мова про відому війну за пальне, де знову і знову пропонується підвищити акцизи на автогаз так, щоб у власників автомобілів, які працюють на газі, очі розкрилися і не закрилися.

Натомість компенсацію в цій справі теж обіцяють. Але вона не стосуватиметься тих, хто їздить вулицями на старих Ланосах. Й так само вона не стосуватиметься тих, хто їздить на маршрутках, що працюють на газі.

Тож якщо автогаз подорожчає вдвічі, то бензин А 95 для водіїв рейнджроверів й інших авто високого бізнес класу – подешевшає.

Тобто повинен подешевшати, але як все буде насправді – ніхто ж не знає.

«…Прийняття цього законопроєкту вкрай важливе для міста Кременчука, адже в нашому місті розташований один із найбільших виробників нафтопродуктів в Україні….

Очевидним є той факт, що без підтримки держави нафтопереробні підприємства можуть перейти за межу збитковості, а місцеві бюджети втратять значну частку своїх надходжень», - таке пояснення необхідності нанесення жорстокого цінового удару по водіях, які заправляють свої авто газом.

Останнє щодо самого законопроекту. Його, як відомо, написали для кременчуцького нардепа Мовчана, аби він вніс його на розгляд парламенту.

Сам закон – стовідсотково лобістський, бо жодним чином не враховує тих,  по кому цей закон вдарить.

Відомо, що уряд вирішує це питання й мова йде про підвищення мита на автогаз.

Але уряд робить все поступово, аби в країні не було кризи. Натомість у Кременчуці з цією поступовістю не погоджуються і вимагають все і одразу.

Останнє, про що слід додати. Звернення, яке  справді потрібно уряду  прийняти, – про екологічну біду Кременчуцького району: «дитя» Укртатнафти Коломойського,  нафтово-мазутне озеро біля села Бондарі,  труїть всю підземну воду.   Й такого озера більше ніде немає взагалі у світі.

Й інше таке, вже друга біда, – залізорудні кар’єри, які теж нічого хорошого нашій екології не дають й тут уже мова про другого нашого олігарха - Костянтина Жеваго.

А щодо пального, то, звісно, спочатку було б варто запитати у кременчужан, які заправляють свої авто газом, – як вони ставляться до вимог депутатів нашої міськради, щоб ціна однієї заправки авто в них зросла вдвічі і втричі?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 808 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 947 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1301 0